Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Okos telefonokra ugyanúgy...

Okos telefonokra ugyanúgy telepíthető Android operációs rendszer mint mondjuk laptopra Windows 7 tiszta telepítéssel, vagy csak a már meglévő rendszert frissíthetem rajta?

Figyelt kérdés
Teljesen kezdő vagyok még az okos telefonok világában,azért kérdezem.
2013. febr. 13. 16:26
 1/1 anonim ***** válasza:

Általában többféle lehetőség van:

- Meglévő rendszer frissítése újabbra, gyakorlatilag ez is tiszta telepítést jelent.

- Meglévő rendszer javítása, ez is friss telepítés gyári beállításokkal.

- Egyedi rendszer telepítése, ez általában típusonként eltérő, ez végülis hasonlít egy oprendszer telepítésre.

- Ide sorolható még az egyedi rendszerek biztonsági mentés funkciója, ami azt jelenti hogy a meglévő rendszert programokkal, mindennel együtt lementi, és az adott mentés bármikor visszaállítható.


Én ezekről tudok, bár mint mondtam telefononként eltérő dolgok vannak.

2013. febr. 13. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!