Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy tudnám frissíteni a...

Hogy tudnám frissíteni a windows phone om 7.8-ra?

Figyelt kérdés

Szóval van egy Windows phone om (Nokia Lumia 800) amire rá szeretném tenni a 7.8 frissitést de nemtudom hogy kell.

Ebben ha tudna valaki segíteni megköszöném.

Jelenlegi verziója : 7.0 ha jól tudom.



2013. márc. 20. 17:00
 1/7 anonim ***** válasza:
A Zune-nak fel kell kínálnia a frissítést ha elérhető.
2013. márc. 20. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De nem kínálja fel :( pedig mások írják fórumokon,hogy tök jó neki mert sikerült ráraknia :(
2013. márc. 20. 17:57
 3/7 anonim ***** válasza:
Meg fogod kapni, a Zune jelezni fog, csak türelem.
2013. márc. 20. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
és mikor körübelül? :d
2013. márc. 20. 18:43
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem független a telóm és amikor irták,hogy újra mehet a frissités a telefon jelzett.Ha hálózatfüggő a telefonod akkor kb.3-4 hét még maximum.
2013. márc. 20. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

jelenlegi verziója 7.5 A Nokia csak 7.5-el dobott ki telefonokat.

Am meg nem hinném, hogy szuper az a 7.8. Sokan panaszkondank, hogy gond van a hangerővel, és gyorsabban merül. Enyémen 7.8 van, amióta kiadták, nem sokkal később jelzett is és frissítettem, de már gyűlölöm. OKé az az új csempés cucc jó, de ma újraindult...és ezen kiakadtam, hiszen ilyet az androidos szarok csinálnak. Sose indult még újra, most megtört a jég. Am nem lassú, meg nem laggol, de nekem újraindult....megingott az a nagy bizalom.


Microsoft! Kérem vissza a 7.5-ömet!

2013. márc. 20. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönök minden hasznos infót és hogy rám szántatok egy kis időt :D

Ma ki írta a zune hogy frissitések érhetők el és sikerült ugyhogy a telóm 7.8. és mégegyszer köszi mindenkinek :D

2013. márc. 21. 17:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!