Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Kiadják nekem a Vodafone-os...

Emberek kérdése:

Kiadják nekem a Vodafone-os kártyát?

Figyelt kérdés
szeretnék venni egy Vodás feltöltőkártyás mobilszámot, és nem tudom kiadják-e nekem. 16 vagyok

2013. márc. 20. 17:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Ki.
2013. márc. 20. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Ha esetleg van egy 18 éves ismerősöd akkor vele biztosan sikerülhet. Azt hiszem van még az az akció, hogy ha még nem múlódtál el 26 éves akkor kapsz ingyen egy vitamax tuningos kártyát. Ennek annyi a lényege, hogy minél többet töltöd fel annál kedvezményesebben tudsz beszél (és ha aktiválod a JutalomNet-et) és kapsz feltöltéseként ingyen netet is. De ez csak egy hónapig tart. Ha lejár a 30 nap ugyan úgy 46,5 forintért beszélsz mint az alap csomagba lévő vodások.
2013. márc. 20. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
2013. márc. 20. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat
2013. márc. 21. 16:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!