Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A Sony vagy a Samsung telefono...

A Sony vagy a Samsung telefonok a megbízhatóbbak?

Figyelt kérdés
Melyik márka telefonjai az időt állóbbak, ki hogy tapasztalta. Elsősorban a legjobb telefonokra gondoltam: Samsung Galaxy S, S2, S3 és Sony S, Ion, E ... esetleg Z és az S4-ről felröppent gondolatok/friss-tapasztalatok érdekelnek. (Samsung G. Note nem -számomra az már nem a telefonok kategóriája-)

2013. márc. 20. 17:39
 1/10 Nyúlós lónyál ***** válasza:
Az utóbbi 2 évben már egyik se romlandó, mindkét gyártó rengeteget fejlődött ezen a téren. Egyébként is a legtöbb alkatrész mindkét telefonban ugyanaz. A belsejében úgyse látod mi van. Minenből a legolcsóbb.
2013. márc. 20. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Amit #1 írt azzal tökéletesen egyetértek, ma már ez nem szempont.

Hogy melyik a jobb az persze még mindig kérdéses, de a megbízhatósággal már nem kell foglalkozni.

2013. márc. 20. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Számomra az idő a legfontosabb tényező. Bár tudom hogy 2 év alatt is elavulttá válhat mindegyik csúcstelefon, de melyik bírná tovább a rendszeres használatot nagyobb probléma nélkül (szoftveres/hardveres problémák, kopásállóság, stb.)
2013. márc. 20. 17:59
 4/10 anonim ***** válasza:
ugyanabból az "anyagból" építkezik mindkét gyártó nagyjából... szóval kb. ugyanaz.
2013. márc. 20. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Mind a kettő megbízható, csak a samsung még a csúcsmodelleket is fröccsentett műanyag házzal rakják össze, ami könnyen reped, karcolódik, törik, ezért sűrűbben kell hátlapot cserélni.
2013. márc. 20. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

#3


Csúcskategóriás telefonok általában minden gyártó esetében sokáig támogatottak és nincs is velük gond, vagy ha van azt hamar kijavítják. Hardveres problémák is ritkák, de ha mégis van valamilyen szériahiba az is kiderül első napokban vagy még a telefon megjelenése előtt, amit hamar kijavítanak és mire itthonra kaphatóak az ilyen telefonok már a normális, javított telefont kapod, ha meg mégis rosszat kapsz azt kicserélik gond nélkül (legalábbis HTC-nél). Kopás is ritka, de ha valamelyik telefon mégis kopik akkor mint a hardveres gondok esetén hamar kiderül, és cserélik is (pl. HTC One S).

2013. márc. 20. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Samsung 4 ever ;) Én sima s és egy s3 tulajdonosa vagyok. Imádok mindent főleg az anyaghasználatot, megkarcolódott hátlapcsere...más esetben ez nem így megy, meg nekem jobban is tetszik. De az S4 szerintem mindent visz.
2013. márc. 22. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Nincsközödhozzá válasza:
Iphone !:DD
2014. márc. 10. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Itt találsz egy összehasonlito videot a sony z és az s 4-röl ;) sztem sony !!!

[link]

2014. okt. 12. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

A Sony-ról annyit tudok mondani hogy két és fél éve vettem egy Tipo-t, amiről tudniillik hogy a legolcsóbb, amikor kijött alsó-közép kategóriás volt, lassulás nélkül 1,5 évet simán kibírt. És ugye volt a Samsung felől a konkurens telefon a Galaxy Mini 2, az ha jól tudom kicsit nagyobb tárhelyet adott.

Szerintem mind a 2 jó, nekem a Sony féle Android UI jobban tetszik mint a Samusungé

2015. aug. 7. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!