Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung galaxy Ace-ről vélemény?

Samsung galaxy Ace-ről vélemény?

Figyelt kérdés
2013. márc. 20. 21:59
1 2 3
 11/24 anonim válasza:
15%

Attól hogy te a szar xperiak ért vagy oda attól nem biztos hogy más is ezekért a szarokért van oda!

Amúgy a samsung galaxy ace szerintem elég jó!!!!!!!!!!!

2013. márc. 21. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 Nyúlós lónyál ***** válasza:
40%
Azért ajánlják sokan az Xperiákat, mert a legtöbbet kínálják egy adott árért. Én is jobban szeretem a HTC-t, de igen drágák. Egyébként nem kell Sonyt vennie, mindegy mit vesz, csak Ace ne legyen. Akkor nagyon nem bukhat.
2013. márc. 21. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
60%

#11


Te meg a samsungért vagy oda és messze jobban nyalod a v.lagát, mint bármelyik xperia fan a sonyét...

2013. márc. 22. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
71%
#11 én személyszerint utálom az xperiákat, de attól még az U pl jobb mint az Ace, akkor is ha leszavazod amit írtam...
2013. márc. 22. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
58%
Ez a telefon nem is telefon hanem egy f0stalicska.
2013. márc. 22. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
18%

"Amikor piacra dobták, már akkor is egy elavult, gyenge, nevetségesen túlárazott készülék volt,"????

A galaxy ace közvetlen a galaxy S után jött ki ami akkor a felső kategoriát képviselte , aminek egy 1ghz-es procija volt, ami akkor rohadt jónak számított, az ace-nek pedig 800mhz. A galaxy ace-t a megjelenésekor a felső-közép kategóriába sorolták ahol köztudottan nem a legszarabb mobilok vannak. Az ára a megjelenéskor 60e ft körül volt. Az galaxy S-nek pedig 90e-100e ft.És szinte pont ennyi a külömbség. Tehát NEM volt szar az ace. És az ára is teljesen jó volt, az egy másik dolog, hogy annyian vették, hogy nem volt szükség az ár csökkentésére.


Manapság már nem a legjobb, de jobb választás, mint egy xperia tipo, vagy bármilyen más sony telefon.


Csak samsungot vagy HTC-t vegyel.

-A sony instabil

-A nokiák a legjobbak voltak, de csak a régiek, mert nem bírják követni a fejlodest és a windows phone egy zsákutca.

-Apple a legjobb, de k*rvára nincs meg az ár/érték arány.


Szóval ink egy régebbi középkategorias samsung, mint egy új és gagyi sony az alsokategoriabol.

2013. márc. 23. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

"A galaxy ace-t a megjelenésekor a felső-közép kategóriába sorolták ahol köztudottan nem a legszarabb mobilok vannak. "


Sose sorolta oda senki, max akik nem értettek hozzá...

Ott volt annak idején a zte blade vele egyidőben, jobb volt, mint az ace, de olcsóbban.

Hasonló áron pedig néhány már armv7-es telefon, pl. motorola defy.


Arra meg, hogy xar a sony, nem mondok semmit. Már nem 2010 van, amikor megjelentek az első androidos telefonjaik...

2013. márc. 24. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 Nyúlós lónyál ***** válasza:
100%

"A galaxy ace közvetlen a galaxy S után jött ki ami akkor a felső kategoriát képviselte , aminek egy 1ghz-es procija volt, ami akkor rohadt jónak számított, az ace-nek pedig 800mhz. A galaxy ace-t a megjelenésekor a felső-közép kategóriába sorolták ahol köztudottan nem a legszarabb mobilok vannak."


ARMv6 meg ARMv7 között óriási különbésg van. Minek irkálsz hülyeséget, ha gőzöd sincs az egészről?


A többi marhaságra meg nem reagálok, felesleges. De jó, ha tudod, hogy 2013-at írunk, nem 2010-et.

2013. márc. 24. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

#16


Nézz utána ezen két procitipusnak első körben:armv6 vs armv7. Utána írogass ide. A megahertz nem minden.


És még sok itt a sony fan...

2013. márc. 25. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

"A galaxy ace közvetlen a galaxy S után jött ki ami akkor a felső kategoriát képviselte , aminek egy 1ghz-es procija volt, ami akkor rohadt jónak számított, az ace-nek pedig 800mhz."


Ja és erre írtam amit írtam. Ugye nem zavar, hogy a galaxy s armv7 az ace pedig armv6?

Neked is, csak a megahertzek számítanak, az architektúra pedig másodlagos.

Otthonra pc-t is így szoktál venni? P3-ast megveszel, mert magasabb az órajele, mint egy p4-es-nek?

2013. márc. 25. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!