Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung galaxy Ace-ről vélemény?

Samsung galaxy Ace-ről vélemény?

Figyelt kérdés
2013. márc. 20. 21:59
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Ezt a seggdugaszt! Mikor az én telefonomat kiadták (Samsung Galaxy S), az alapozta meg a Galaxy széria hírnevét, attól lettek ezek olyan kelendők. És Acet többet vesznek, mint S-t, miközbe kenterbe veri. És akkor még az én telefonom szar! A SUPER AMOLED és a TFT között szerinted nincs semmi különbség??? GPU-ról hallottál??? És miért lenne a Tipo szar? harmincezerért kenterbe veri ez a szart Ace-t. Frisebb rajta a szoftver, UGYANÚGY 800 MHz, úgy tudom a processzor is erősebb. Most persze lapítasz, mert te is felfogtad már, milyen baromságokat írsz!!!
2013. ápr. 2. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

Az hogy részleteket nem írok az egy másik dolog, de ***** jó lenne ha ti meg nem azt néznétek hogy egy masik generacios procirol van szo. TELJESÍTMÉNY!!!! TUDJÁTOK MIT JELENT EZ???? Nem tipust kell nézni és mhz meg ghz-et. Nézzetek egy ***** benchmarkot és nézzétek meg h kozvetlen az akkori (samsung) csúcskategorias telo alatt van. Ne***** akkor ez vajon mit jelent???

A sonyrol meg ne is beszéljunk akkor meg csak sonyericson volt. És ha egy akkori benchmarkot megnezel a legjobb SE mobil 2-3mobillal alatta volt. Én nem mondom h a sony sz*r. Csak kifejezetten a tipo áll szembe a nezeteimmel. A samsungnak is vannak ilyen h*lye plazap*csa trend mobiljai, ami lehet nem annak keszult de sajnos az lett,de az ace egy elegáns külsejű telo. Ja és az akkori nexus one-t es a htc desire-t is lenyomta. És igen 2-3 év után lehet azt mondani h tul van arazva és ez igaz, de a gyarto nem is fogja levinni az arat ha egyszer viszik. Ma mar nem egy jo vetel ezt elismerem, de en nem is arrol beszeltem, hanem h akkor jo volt. Viszont az biztos h a sony sosem arrol volt hires h olyan jo op-ket keszitett volna és én ezert allok ki a samsung mellett. Eddig életemben 4 sonyericson mobilom volt ebbol 3-nak elb***odott a kepernyoje. És ez engem meggyozott arrol h tobbet ne vegyek sony telot. És bármit mondhatsz akkor is a KÖZÉPkategória felső részére helyeztek a mobilt AMIKOR KIJOTT és ezt nem lehet megvaltoztatni. És nem vennék p3-at egy p4-es helyett és látszik h nem figyelsz arra amit irsz.Hogy lehet a telefonok fejlodeset osszehasonlitani a szamitogepekevel? A p3 és a p4 között egy év telt el. Vagyis feltételezhetően JELENTŐS volt a fejlődés. És nem azért nem írtam mert rájöttem h hülyeséget írtam hanem mert ugy gondoltam h szánalmas amiket itt irogattok de most volt egy kis idom es gondoltam megirom h az ilyenek is megertsek h miert irtam amit irtam. Remélem senkit nem sertettem meg es egy valasz miatt ne legyetek ennyire indulatosak. Egyszerüen nem tudom eldönteni hogy rohogjek vagy sirjak. xDDD az esetleges helyesirasi hibakert elnezest de nincs kedvem az elirasokat javitgatni

2013. szept. 26. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Írsz egy hülyeséget, oké, tetézed, oké, utána gyorsan kifundálsz egy még nagyobb hülyeséget, oké. Rendben. Az egy dolog volt, hogy nálad az Armv6=Armv7 de most már benchmark pontok=sebesség. Nagyon nem. A benchmark tesztek egy dolog, hogy nem objektív értékek, de könyörgöm se a szoftver, se a launcher optimalizáltságát nem veszik figyelembe! Hát mi a fenéért venne telefont az ember? A pontok miatt, vagy a sebesség és a felhasználói élmény miatt??? És az optimalizáció nem épp a Samsung erőssége (nem minden telefonnál persze...). Ez kb. olyan, mintha azt mondtad volna, hogy az iPhone szar, mert hardveresen elmaradott.
2013. szept. 26. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Ennyit a teljesítményrõl. A másik az, hogy ha valaki gyárt egy alsókategóriás szart és rásüti, hogy felsõkategóriás, ne alélj el a gyönyörtõl, hogy milyen klafa. Egyértelmû, hogy a telefon specifikációi alsókategóriásak, csak az ára van elszállva (Samsung...). És nem, nem volt jó megjelenéskor sem, 75-80 lepedõért lehetett kapni Motorola Defy-t pl. de még a Samsung Wave is jobb vételnek bizonyult, vagy amiket elõttem írtak.
2013. szept. 27. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!