Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Normálisan. Mi okozhatja ezt?

Normálisan. Mi okozhatja ezt?

Figyelt kérdés

Lehúzom a töltőről (töltöttség: 100%), majd 5 perc múlva 70%-on áll. Utána már normálisan merül két napig kitart.

A töltő jó: már három töltővel próbáltam, mindegyikkel ez van.

Az se lehet hogy vmi app zabálja az akkut, mert akkor az folyamatosan zabálná nem csak a lehúzást követő 5 percben.

Mi lehet a hiba?


2013. márc. 21. 10:55
 1/2 Nyúlós lónyál ***** válasza:
Nem tudom, de annyit tudok javasolni, hogy merítsd le egyszer a telefont csutkára (majdnem kikapcsolásig), aztán töltsd fel fullra, hogy a cellákban lévő feszültség kiegyenlítődjön.
2013. márc. 21. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 reptoid ***** válasza:

Pontosan, valószínűleg elkalibrálódott a töltöttségjelző.

Töltsd fel teljesen, legyen fent legalább egy éjszakán át, ne csak addig, amíg kiírja, 100%. Utána pedig merítsd le teljesen, én azt is mondom, hogy kapcsoljon is ki, sőt, be se engedje kapcsolni. Utána pedig töltsd fel csutkára megint.


Így mutatod meg neki újra, mi is a 100 és 0%. Sok telefonnál előfordul az ilyesmi.

2013. márc. 21. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!