Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Xperia P vagy HTC Sensati...

Sony Xperia P vagy HTC Sensation XE?

Figyelt kérdés
nagyjából egy árban vannak, de mégis melyik lenne jobb választás?
2013. márc. 21. 15:51
 1/6 anonim ***** válasza:

Xperia P, bár nagy HTC fan vagyok, de a Sensation sorozat elég rövid életű volt, és nem is sikerült valami jóra.

Hardveresen akkor elég jók voltak, de az Xperia P jobb (NovaThor U8500 is jobb, mint a Qualcomm MSM8260 a HTC-ben, kicsit nagyobb RAM, stb.), szoftveresen is jobb (Sony-ra lesz Jelly Bean, HTC megkapta az ICS-t és kész), ezek miatt Xperia P.

2013. márc. 21. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
hát igen, a szívem engem is a HTC felé húz igazából :) ment a zöld kéz!
2013. márc. 21. 16:02
 3/6 anonim ***** válasza:
Pedig nem jó telefon, sokszor összeomlik a kezelőfelülete.
2013. márc. 21. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az Xperia P jobb. Erősebb hardver, lesz rá frissebb szoftver, white magic kijelző, alumínium ház.
2013. márc. 21. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Htc!! Sonykkal rengeteg baj van, nagyon sokan hozák vissza a vásárlók közül, ezért inkább Htc.

jah telenornál dolgozom azért tudom.

2013. márc. 22. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Nekem p-m van! Nagyon vágytam ra kifizettem egy valag dohányt es szar! Havonta szervíz és nem lesz jobb! Most gyűjthetek egy Htcre!

Xperia nagy csalódás! Pedig fan sony voltam

2013. okt. 16. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!