Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont érdemes...

Milyen telefont érdemes vennem 60. 000-ért? /Bővebben\

Figyelt kérdés

Szeretném a Sony Ericsson X8-asom lecserélni , kártyafüggetlen v telenoros androidra , de nem tudom milyen telefonnal járnék jobban?

Az Sony Xperia Sola-val szemezgetek már mióta , de aggódok az 512 MB ram miatt , hogy édes kevés lesz az ICS-nek :/.

(Főleg játékra és netezésre kell)


Azon kívül a Samsung Galaxy S Advencét figyelem a 768 MB ramja miatt ( bár ezt itt olvastam , hogy sokan nem kedvelik , nem tudom , hogy tényleg valós okok v elfogultság? :) ) vagy talán a HTC Sensation esetleg a ZTE Grand x in (Bár ez kimaradhat mert nekem a ZTE nem mond sajnos sokat sorry )?


Xperia go-t nem érdemes mert 5-6k-val drágább de semmivel sem tud többet sőt(!) csak az ütésállósága jó , de akkor már labdát veszek amit dobálok , a P-nél meg sokallom az árkülönbséget....


Várom az értelmes , fikázásmentes és normális válaszokat , amit előre is köszönök! :)



2012. dec. 29. 00:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
nekem grand x in-em van, nincs semmi baja
2012. dec. 29. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Csak, hogy megnyugtassalak: Sola-ra már kijött a hivatalos ICS :)
2012. dec. 29. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
28%
Samsung Galaxy S advance-t vegyél Megéri nagyon jó telefon nekem is ilyen van nincs vele semmi baj. Januártól meg jön rá a JB
2012. dec. 29. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Tudom , hogy kijött Sola-ra az ICS sorry elírtam :D


Amúgy a legnagyobb hezitálást a Sola vs Samsung S okozza


Sola:

-kevesebb ram (512MB)

-NFC

-Floating Touch™ ICS-n teljes körű használat

-Glove Mode™

-nem jelenik meg rá a JB :/


Samsung:

-nagyobb ram (768MB)

-megjelenik rá a JB

-a Glove Mode™-ot hiányolnám :(

2012. dec. 29. 01:35
 5/12 anonim ***** válasza:
77%

Sola-ra még nem biztos, hogy nem lesz JB...


A sok panasz miatt a Sony állítólag foglakozik majd vele.

2012. dec. 29. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

A sola teljesen jól működik ics-vel, mivel nekem az ics-s xperia u-mon, ami lényegében ugyan az, mint a sola, elfut mindenkomoly játék, nem akadozik, nem fagy.


És inkább a sola-t vedd az advance helyett, mivel jobban van optimalizálva, szebb a kijelzője, jobb az anyaghasználata, és még ott vannak azok az előnyök, amiket te írtál. Valamint ha jól tudom, az advance-re még ki se jött az ics.

2012. dec. 29. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
77%
512 ram nagyon nem kevés, a JB meg nem fogom sajnálni ha nem jön ki nekem se az U-ra, mivel nem hiszem, hogy sokkal többet nyújt, mint az ICS, plusz az ICS is tökéletes, appoknak meg kell még vagy két év, hogy arra írják, így ez sem lesz gond, nyugodtan vedd a Solát, sokkal megbízhatóbb, mint a Galaxy:S nem bírom a Samsungokat, volt nem egy, de én mindig befürödtem vele, most az U tökéleten működik ICS-el, nem szaggat, meg semmi:)
2012. dec. 29. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)

Valaki nem tudja , hogy a Sola-nal sokan panaszkodnak , hogy a telefon ~4-5 GB-ját SD-nek nézi a telefon és így amit betesz SD-t arra semmilyen alkalmazást nem lehet tenni?

2012. dec. 29. 13:35
 9/12 anonim ***** válasza:

A bettet SD-re minek akar valaki alkalmazást tenni?

Azok a belső memóriára mennek alapból, ami jóval gyorsabb is, mint egy sd kártya...


Talán erre nem elég az a hely?

2012. dec. 29. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Hát ha csak komolyabb játékokat teszek rá nem biztos h elég... Mondjuk én úgy gondoltam h a DATA mappát szerettem volna
2012. dec. 29. 14:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!