Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van e olyan telefonlokalizáló...

Van e olyan telefonlokalizáló app Iphone-ra amit utólag, távoli letöltéssel lehet rátelepíteni?

Figyelt kérdés
Tehát a gond, h ellopták a telót, és már előre nem gondolkodtam. Tudom, hogy androidra van olyan program, amit utólag is rá lehet tölteni számítógépről, anélkül, hogy tudnám, hogy a telóm, majd be lehet mérni a helyzetét. Iphone-hoz van e ilyen?
2013. márc. 21. 16:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Androidra se tudsz utólag.
2013. márc. 21. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ott van rajta gyárilag, csak bekapcsolni nem tudod távolról. bár szerintem ha az valaki másnál van, már be sincs kapcsolva vagy nyomtak rajta egy restore-t, és onnan már te nem tudsz semmit se tenni.
2013. márc. 21. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
első: de igen, a neve Plan B ....most próbáltam ki és télleg hozzá se nyúltam a telóhoz, h telepítsem rajta
2013. márc. 21. 17:31
 4/4 reptoid ***** válasza:

Ha a beállítások, adatvédelemnél a helymeghatározás be volt kapcsolva (ez a sima gps) illetve ugyanott az iPhone keresése, akkor egy szgépen, másik iOS eszközön meg tudod keresni, ha beírod azt az apple id-t, amit a telefonon használtál.

Ha volt a telefonon jelkódzár, és a korlátozásoknál is be volt kapcsolva, hogy csak kóddal lehessen a gpst, iPhone keresést kikapcsolni, akkor van reményed. Elvileg ilyenkor a restrore-t is csak olyan géppel engedi, amivel már szinkronizálva volt korábban.

Persze egy profinak ez lehet nem gond, de egy kezdőt megállíthat. Legalább egy kis időre.

2013. márc. 21. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!