Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen alkalmazással tudom...

Milyen alkalmazással tudom rootolni az Androidos telefonom?

Figyelt kérdés

2013. márc. 22. 00:38
 1/6 anonim ***** válasza:
71%
nem ártana tudni, milyen telefonról van szó.
2013. márc. 22. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
66%
ehhez azt is kellene tudjuk hogy milyen telefonod van, mivel nincs egységes módszer
2013. márc. 22. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
33%
én SuperOneClickkel próbáltam, most olyan félig rootolt-félig nem állapotba van a telefonom.
2013. márc. 22. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Beviz Elek ***** válasza:

Tudni kène a teló nevèt, mert egyik program sem rootolja az összeset. Söt... ugyanannàl a telónàl is fontos a rom verziószàma.


Az unlockroot elèg sokkal elboldogul, de az sem mindegyikkel. Próbàld meg

2013. márc. 22. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
60%

Kedves kérdező:


A válaszok törlése és leszavazása helyett írd már ide végre, hogy milyen telefonod van.

Komolyan ilyet még nem láttam amit itt művelsz.

Vagy beírod a telód nevét vagy töröltetem a moderátorral a kérdésed...

2013. márc. 25. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Jól van, látom, hogy itt senkinek sincs élete és mindenki csak a "pontozással" foglalkozik.:)


A kérdés feltétele óta be sem léptem az oldalra, tehát senkit sem pontoztam le (egyébként soha nem szoktam pontozni), még mielőtt valaki "jó GYIK kocka" módjára pánikszerűen új felhasználói fiókot indítana a jól megválaszolt kérdések rátájának statisztikai romlása miatt.


Egyébként a szóban forgó telefon egy N9300.

2013. márc. 28. 23:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!