Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xperia P telefonom mi lehet a...

Xperia P telefonom mi lehet a baj? 2 hiba: 1. miért sötét (rossz) a kép 8 mpixelnél vakuval (6-nál szép kép).1. Hogyan tüntethetem el a nyertél egy ipodot reklámot (ha net onolva van, akkor sokszor előjön). Lehet valami vírus?

Figyelt kérdés

Az az érdekes,hogy 6 megapixelnél semmi baj nincs csak a 8 nál rossza kép 10 ből 8 szor.

Avast vírusírtót is indítottam mmár de nem talált hibákat,de idegesít a reklám/vírus szerűség.Van olyan,hogy egymás után 5ször előjön...Esetleg volt másnak is ilyen problémája?

Előre is köszönöm a válaszokat!



#vírus #sötét kép #Sony Xperia P #nyertél egy ipodot reklám
2013. márc. 21. 17:00
 1/2 anonim ***** válasza:

Az első problémát javitja a hamarosan megjelenő frissités,de van rá javitó script viszint ahhoz root és recovery kell.

A második "probléma" meg nrmális dolog androidon. Vannak reklám blokkoló programok ,de ezekhez is root kell.

2013. márc. 21. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Xperiáknál most nagyon sok a hiba, én általában képernyő meghalásról szoktam olvasni.
2013. márc. 22. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!