Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Elrontottam a rom telepítést,...

ThisIsMyName kérdése:

Elrontottam a rom telepítést, HELP?

Figyelt kérdés

Valaki tudna segíteni ? Alcatel 995-re szerettem volna rom-ot rakni , de a rom managerrel csináltam ( zip fájlt telepítettem stbstb ) kiírta , hogy kész , újra indult a telefon , de csak az Alcatel onetouch logóig jutott.


Ilyenkor mit tudok csinálni ? :S



2013. márc. 22. 13:42
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Fastbootal egy recovery imaget bebootolsz, mert újra teszed a romot v. egy másikat.
2013. márc. 22. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
fastboot = hangerő fel plusz bekapcsolás ?
2013. márc. 22. 13:46
 3/14 anonim ***** válasza:
Az is kell hozzá, meg a fastboot nevű progi. Google!
2013. márc. 22. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
csak mert azt sem hozza be.. bejön az android figura , töltöget aztán megint az alcatel logo és ennyi :/
2013. márc. 22. 13:48
 5/14 A kérdező kommentje:
letöltöttem a fastboot progit , de nem indítja el a win7 :D bejelenik és ennyi..
2013. márc. 22. 13:50
 6/14 anonim ***** válasza:
Talán mert várakozik, hogy a többi lépést is végrehajtsd! Gombnyomogatás, rádugás akármi. A megfelelő img fájl megvan hozzá? (általános fastbootot szedtél v. az 995-öshöz valót?)
2013. márc. 22. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Az általánost szedtem le szerintem. csak beírtam , hogy flashboot download és letöltöttem egyet.


elmagyaráznád kérlek , hogy mit hogy csináljak ? Fogalmam sincs róla , hogy miféle img fájl kell illetve azt hova tegyem stb..


( lány vagyok : D )

2013. márc. 22. 14:42
 8/14 anonim ***** válasza:

A google használata nem korlátozódik csak a hím egyedekre, szóval a kifogás nem állja meg a helyét.

[link] Ezen a linken írnak a fastboot használatáról. Én ez alapján csináltam.

2013. márc. 22. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
rendben , mindjárt megnézem. de említettél valami image fájlt is. azt hol találom ?
2013. márc. 22. 14:50
 10/14 A kérdező kommentje:

nagyon szépen köszönöm sikerült :)


csak az a baj , hogy elveszett a root , de sebaj :)

2013. márc. 22. 15:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!