Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért indulnak el maguktól...

Miért indulnak el maguktól alkalmazások a telómon (Galaxy Mini)?

Figyelt kérdés
Tegnap próbáltam ki rajta sok játékot, de egy az egybe mindegyiket letöröltem (meg ki is takarítottam utánuk). Akkor este láttam, hogy az átlagos 6-7 alkalmazás helyett 20-30 lő ki egyszerre, ezek meg általában Google Playes meg más olyan app-ok amihez net kellene, de repülő üzemmódban volt a telefonom. Ráadásul ha ki is lövöm egyszer fél perccel később ugyanúgy ott van. Vírus nem hiszem, mert Avast-tal meg ESET-tel is átnézettem az egészet szóval nem tudom mi a baj.

2013. márc. 22. 14:00
 1/4 anonim ***** válasza:

Ezek automatikusan elinduló programok, gépen Windows-on is van millió ilyen. Root után le lehet ezeket tiltani, anélkül nem hiszem.

Avast-ot, ESET-et meg mindenféle vírusirtót meg gyors letörölném a helyedben, semmi értelme, az is csak fut a háttérbe és lassítja a telót.

2013. márc. 22. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Már rootolva van, de le tudnád írni, hogy pontosan hogy is lehet ,,letiltani"?
2013. márc. 22. 15:08
 3/4 anonim ***** válasza:

Csak belebonyolódsz... vidd el egy samsung boltba, ott díjmentesen frissítik, és az automata kitakarítja...


Házilag csak rosszabb lesz..a futó alkalmazásokkal zárj, azokat töröld..és a jobboldali vissza gombbal állítsd le, ne a középsővel.

2013. márc. 23. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Mindig a vissza gombbal állítom le (vagy próbálom leállítani) az olyanokat mint a google play pedig nem lehet eltávolítani, vagy ha igen gondolom több baj lenne belőle mint haszon. De már én is gondoltam, hogy beviszem valahova.
2013. márc. 24. 08:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!