Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik telefonnak megbizhatóbb...

Melyik telefonnak megbizhatóbb a szoftvere, Samsung vagy Nokia?

Figyelt kérdés

Itt első sorban nem a drága okostelefonoknak az sw-re vagyok kiváncsi, hanem egy olcsó kis alaptelefonnak. Nem vagyok nagy igényű, igy csak egy olyan telefont keresek vagy Samsungban vagy pedig Nokiában amelyiknek jobb megbizhatób az sw-je nem fagy le és nem csinál semmi féle hülyeséget a telefon.


Csak korrekt válaszokat kérek.


2013. márc. 23. 10:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Az alap telefonok szoftvere nagyon ritkán fagy le, a Nokia szoftvere a jobb ezeken az alap telefonokon !
2013. márc. 23. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egyértelműen Nokia.
2013. márc. 23. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Molnár Dávid 2 válasza:
Nokia mert nekem is az van és még nem fagyot le. (C5-03)
2013. márc. 24. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nokiám van és nem fagyott még le. De amióta átvette a microsoft azóta egy hulladék.

Rendszeresen kilép programokból/ alkalmazásokból.

Sokkal lassabb is, pedig a Samsungom csak 10-15%-al volt drágább.

2020. júl. 25. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Samsung lett végül a kedvenc márka, folyamatosan csak ilyen telókat veszek, amikor cserélek. Huaweit is akartak már rám sózni, de abban valahogy nem tudok megbízni. :)

Köszönöm a választ Neked is. :)

2020. júl. 25. 20:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!