Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xperia L-nek milyen GPU-ja...

Xperia.floyd kérdése:

Xperia L-nek milyen GPU-ja van és érdemes lesz rá várni? (Bővebben)

Figyelt kérdés

Sok helyen azt olvasom , hogy egy Adreno 225-ös , máshol meg azt , hogy egy Adreno 305-ös dolgozik benne? Melyik akkor , vagy lényeges különbség nincs? Mert hallottam már , hogy az Adreno 305-ös a 225-ös szintjét hozza , nem tudom mennyire igaz ez...

A CPU az milyen csíkszélességgel készült szerintetek 45nm vagy 28nm?

Végül már csak az érdekel , hogy érdemes erre a készülékre várni és megéri majd a Magyarországi árát? Esetleg Augusztusig fog mérséklődni kissé az ára?


Bocsánat , hogy egy kicsit hosszú lett.... Az értelmes , tisztességes válaszokat előre is szeretném megköszönni (a válaszokra menni fog a zöld kéz)



2013. márc. 23. 12:26
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Adreno 305 lesz.

MSM8230 SoC-cal jön, ami a Snapdragon 400 családjába tartozik, amibe Adreno 305-ös GPU van.


4 honlapból 4-en is ezt írták.

2013. márc. 23. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ja és nem olvastam végig a kérdést.

28 nm-es a CPU csíkszélessége.

300 euró a várható ára (de ez nem hivatalos), ez talán 100k is lesz, mire hozzánk elér. Jó telefonnak néz ki, de 100k-ért nagyon sok.

Esetleg ha szolgáltatónál jó áron kapható lesz, úgy megéri, de amúgy nem.

Bár 80-90 ezret még lehet megér, hisz a hardver jó, a kijelző egész jó (végre IPS-es, Sony valamiért csak sima TFT LCD-t szokott használni, ami nem a legjobb, viszont a felbontása nem a legjobb, de azért nem lehet rá panasz, csak mégsem az igazi), kamera is jónak néz ki, a "hangulatvilágítás" vagy mi is jó, szóval tényleg jó telefon, de azért várjuk meg, hogy itthon kapható lesz-e egyáltalán, illetve hogy mennyiért.

2013. márc. 23. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Ment a zöld kéz :D Szerinted akkor Augusztus táján lesz egy kisebb árzuhanása? Nagyon szeretném megvenni mert nagyon jó telefonnak tűnik :D Kezdetben Xperia P-t akartam ,de ha ez megjelenik jó áron inkább ezt veszem :D
2013. márc. 23. 14:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!