Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » S. O. S. Mi lehet a telefonomm...

S. O. S. Mi lehet a telefonommal? (részletek lent)

Figyelt kérdés

Nokia C5-03 telefonom van. Egy ideje állandóan azt írja ki, hogy meg van telve a telefonmemória, emiatt nem tudok pl. már mms-t küldeni sem, de legutóbb bár bejövő sima sms-t sem tudtam fogadni.

Már minden lehetséges dolgot letöröltem, egész biztos, hogy semmi nincs rajta, de tényleg semmi... egész biztosan nem lehet megtelve a memória... mégis továbbra is azt írja hogy memória megtelt, töröljek... Mi lehet a baja? Mit csináljak?


2013. márc. 23. 15:38
 1/8 anonim válasza:
Tedd át sd kártyára vagy vissza a telefonra
2013. márc. 23. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
szerintem a legjobb megoldás az lenne ha vennél egy memória kártyát.
2013. márc. 23. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Van benne egy 2 gigás memóriakártya amin 1 G szabad hely van... annak ellenére ezt írja ki.. :(...

2013. márc. 23. 15:50
 4/8 anonim válasza:
mi lenne ha kivennéd a memória kártyát és újból betennéd???? próbáld meg ugyanezt a sim kártyával is
2013. márc. 23. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Lépj be az üzenetek menü-opciók-sim üzenetek-itt törölj.
2013. márc. 23. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Megcsináltam mindkettőt, de még mindig kiírja.. :(..
2013. márc. 23. 15:55
 7/8 anonim ***** válasza:

Akkor már csak ez az ötletem maradt.

A böngésző opcióiban keresd meg a cache ürítését

2013. márc. 23. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ha bemegyek a memória adataiba, azt írja 6336 kB MIDP alkalmazások.. :O.. na ezt nem tudom mi, és nem is találom sehol... a telefonalkalmazásokban ugyan azok vannak amik eddig is.. ez hogy kerülhetett oda és mi lehet?...És hogy tudom kitörölni?
2013. márc. 23. 16:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!