Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A telefonommal nem lehet...

A telefonommal nem lehet normálisan wi-fizni, mi lehet a gond? Részletek lent.

Figyelt kérdés
Van egy GIGABYTE GN-BR01G routerem. A beüzemeléssel nem is voltak gondok, de a telefonomról (Nokia N95 8Gb) nem tudok normálisan netezni. Rácsatlakozik, de nem töltenek be a dolgok a böngészőben(vagyis mondjuk 1 oldal bejön közvetlen a böngésző megnyitása után, de utána ha elkezdenék lépegetni ide-oda, nem tölt be semmi, szóval 2-3 lépésnél nem jutok tovább), ha ráfrissítek, akkor se. A dolog azért idegesít, mert tesóm PSP-jével minden ilyesféle gond nélkül tudok netezni. A poén az az egészben, hogy a telón viszont van google maps,skype is telepítve és azt is wifiről szoktam használni, viszont azok minden gond nélkül tudják használni a netet. Tuti, hogy nem a telóval van a gond, mert más hálózatokkal ezt eddig sose csinálta Ha tud valaki valamit, kérem írja le!
2012. jan. 21. 08:08
 1/5 anonim ***** válasza:

Próbáld meg ezzel:

[link]

2012. jan. 21. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Már fentvan a mobile és a mini is, azokkal is fennáll ez a hiba.
2012. jan. 21. 12:51
 3/5 anonim ***** válasza:
A nokia N95 egy nagy rakás szaar... 3 eve van meg nekem, csak azert nem vágtam meg falhoz, mert nincs oenzem másik telóra.. Milliószor megbántam!!
2012. jan. 25. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Utolsó! Megkérdezhetem, hogy téged konkrétan mi idegesít a telefonban? Őszintén szólva néha engemis fel tud bosszantani ezzel-azzal. Kiváncsi vagyok, hogy neked milyen problémáid voltak vele.
2012. jan. 26. 14:44
 5/5 anonim ***** válasza:

1: Dög lassú

2: egyszer csináltam rajta szoftverfissitest, minden adatot megorzott csak a telefonkönyvet törülte ki

3:nem lehet kitörülni a listájából azokat a rúterek listáját, amelyekkel csak egyszer volt kapcsolatban.

3: dúrva a hangerőszabálzása

4: a játekokat úgy forgatja el, hogy bal kezre esnek a vezerlőgombok

5: böngeszes közben folyamatosan kezzel kell kapcsolni a hálózathoz

5: a GPS-e maximális tudása, hogy megmutatja, hol vagyok, de a nevigáláshos online internetkapcsolatot ker

6: egy alkalmazás súgójában reszetesen leirja, hogy hogy jutottál el arra az alkalmazáshoz, de a használatáról, beálitásokról gyakorlatilag semmi

7: bekapcsolás után javasolja, h lepjek az alkalmazáskezelőbe, de hogy minek, meg ottt mit csináljak, aról kussol.



Viszont, mondjak róla jót is: Nagyon szeretem a 3.5 mm es SZABVÁNYOS(!) jack audió-videó kimenetelt

qrva jó fenykepező meg mp3 lejátszó

bár fenykepezesnel több másodpercet kesleltet.

2012. jan. 28. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!