Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hol lehet EREDETI Beats By Dr...

Hol lehet EREDETI Beats By Dr Dre Studio venni 300$ért nem túl árazott Magyarországi áron? Weboldal, vagy akkár Debrencbe.

Figyelt kérdés

2013. márc. 23. 20:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Ami nincs túlárazva az hamis.
2013. márc. 23. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

USA-ba 300 dollár egy ilyen, az azt jelenti, hogy EU-ba 300 euró, szóval sehol.

Ha USA-ból megrendelnéd akkor is szállítás+VÁM, simán 350 dollár.

Ha olcsón akarsz Beats fülest, akkor elfelejted a Beats márkát teljesen, és veszel 20-25 ezerért itthonról egyet, ami még a Beats Pro-t is alázza.

2013. márc. 23. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm a válaszokat akkor kb a 80.000ft teljesen realis érte
2013. márc. 23. 22:27
 4/6 A kérdező kommentje:
Na és akkor valaki tudna küldeni 1 weboldalt ahol 100% hogy eredeti terméket kapok vagy 1 üzletet Debrecenben.
2013. márc. 24. 14:23
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem tudom Debrecenben milyen üzletek vannak, de a nagy boltok (Media Markt és társai) biztos eredetit árulnak.

Egyébként 20k körül jobb fejhallgatót kapsz, mint a 80 ezres Beats, szóval ha nem találsz akkor negyedannyiért is megúszhatod.


Egyébként itt nézd meg van-e debreceni üzlet:

[link]

2013. márc. 24. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ már meg is rendeltem :D
2013. márc. 24. 20:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!