Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone 5 - Magyarországi...

MyDrox17 kérdése:

IPhone 5 - Magyarországi vásárlás?!

Figyelt kérdés
Megszeretném tudni, hogyan vehetnék egy ilyen készüléket Mo.-n, vidéki vagyok (Szombathely) , t-mobilos és nem szeretnék rá heteket / hónapokat várni , 1 hét még beleférne. Hogyan tudnék reális áron(200.000Ft.-ig) hozzájutni egy készülékhez akkor, aki tudna segíteni vagy esetleg linket adni azt megköszönném!

2012. szept. 30. 23:08
 1/10 bp1985 ***** válasza:
47%
Reális áron nem fogsz kapni Apple terméket. De egyszerű, megveszed függetlenül, persze akkor várnod kell, és nem mutogathatod, hogy milyen fasza csávó vagy, és az első héten megvetted.
2012. szept. 30. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Sehogy. Hacsak nem veszed meg valakitől.

De kétlem, hogy volna aki oda adná ennyiért akár a 16-ost is.

200e-ért szerintem senkitől.


Esetleg innét, de ez is vodás:

[link]


Vagy itt:

[link]

2012. szept. 30. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
20%
200000 ft-ig, de aranyos vagy :D De baromira el vagy tévedve.
2012. szept. 30. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Fölös venni iphone 5-őt, ha nagyon iphone-t akarsz akkor vegyél 4s-t, 100 ezerért már kapsz..
2012. szept. 30. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Igazad van, hogy olcsóbb a 4S, de szerinted jobban megéri? Mert az 5 nagyobb kijelzővel és sokkal erősebb procival van, ami alkalmazásoknál számít, és főleg erre használnám!
2012. okt. 1. 14:12
 6/10 anonim ***** válasza:
55%
az iphone-nál 15ezerszer jobb, és olcsóbb telefonok vannak. amiben pedig az 5 jobb a 4s-nél, az kb annyi, hogy újabb, és pont.
2012. okt. 1. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Ezt így nem tudom elfogadni ne haragudj, és megy a negatív. Ha érvelsz akkor legalább próbálj meg érvelni.
2012. okt. 1. 19:32
 8/10 anonim válasza:

Én nem akarlak lebeszélni róla de utálom az iphone-t volt már kezembe nagyon nem jött be.

Nézd meg a sony xperia s-t vagy a samsung galaxy s3-at.

Hasonlítsd össze.

Igazából ha iphone-t veszel utána csak fogod a fejed ,hogy mi a sz*r ért vetted.

Érted? :)

2012. okt. 3. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Multigod97 ***** válasza:
Ez nem igaz. Én például szeretem az iPhone-t, attól függetlenül, hogy drága. Jól áll a kezedben, jó anyagokból van, és én mondjuk szeretem az iOS-t, de ez teljesen emberfüggő, van aki mást szeret, mert nekik túl zárt. De én tudom, ajánlani az iPhone-t ( akármennyi dislike-ot fogok érte kapni), de inkább csomgban, függetlenül nagyon drága.
2012. okt. 3. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Multigod97 ***** válasza:

Amúgy, még az is lehet alternatíva, hogy külföldi ismerőstől kérsz egyet:

[link]

Ez kb. most 195 ezer forint

2012. okt. 3. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!