Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 4S vs. Galaxy S3?

Iphone 4S vs. Galaxy S3?

Figyelt kérdés

Ha megkerhetnelek titeket, ne csak annyit irjatok hogy S3 vagy 4S, hanem részletesebben.

Leginkább az érdekel, hogy melyiken vannak jobb programok, játékok, melyik a gyorsabb, melyiket lehet könnyebben irányítani, stb.?

Filmezésre gondolom az S3 jobb, viszont jatszasra?


2013. márc. 24. 22:05
 1/9 Nyúlós lónyál ***** válasza:
Mindkettő csúcsgép, én inkább azt mondanám, hogy dönts rendszer alapján. Nyitott, testreszabható, vagy egy zárt, kötött, de valamivel stabilabb. Egyébként bár utálom a Samsungot, én mégis az S3-at vinném.
2013. márc. 24. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszod. :)

Tesomnak iphone 4s van. Szandekoznek én is venni a közeljövőben egy telefont és e kettő között vacilalok. Tesom is mondta hogy az S3 jobb, de iPhone az meg iPhone. Ezért nem tudok dönteni mert hogy ha még jobb is az S3 de ha letoltok ra valamit és legyen baja. Ettől félek. Az iPhone zárt inkább, ugye?

És a méret. Egyik szemem sír, másik nevet, mert tetszik az S3 nagysága de el se fér a zsebembe meg ha kiesik, még a határa is, már törik a képernyő.

Így a válaszod?!

Ja és a garancia milyen az S3-on? Az iphone-nál kicserélik és itt?

2013. márc. 24. 22:20
 3/9 anonim ***** válasza:

S3.

Az iPhonet se cserélik ha össetöröd.

2013. márc. 24. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 dirtboy ***** válasza:

/Ezért nem tudok dönteni mert hogy ha még jobb is az S3 de ha letoltok ra valamit és legyen baja./

mégis mi baja lenne?



le esik eltörik,ja de az iphone is nem csak az s3.


nekem s3 jobban kéne mint iphone,sőt igazából iphone egyáltalán nem is kéne de kinek mi.

arra lennék kíváncsi hogy ha az iphone nem az apple dobta volna ki hanem ugyan így nézne ki ugyan ilyen minőség meg ios meg minden lenne csak éppen pl sony lenne és 70ezer lenne akkor is ennyire nagyra lenne e tartva a telefon és az oprendszere mint most.

szerintem nem.

2013. márc. 24. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Nem akarok hülyeséget mondani, de nekem úgy mondta az illető aki iphonet vett, hogy mondta az eladó hogy sokan a garancia lejárta utolsó hetében kalapaccsal törik össze a telefont, mert kicserélik.

Javitsatok ki ha nem így van.

2013. márc. 24. 22:34
 6/9 anonim ***** válasza:

#5


Természetesen nem így van, nem érné meg sehol ez a boltoknak, mert mindenki ezt csinálná.

2013. márc. 24. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem, nem cserélik ki!


Nekem tetszik az S3. 4S-em van, persze nem óhajtok villogni vele, ezért olyan szilikon van rajta, hogy véletlenül sem integet róla az alma. Filmet, mindent nézek rajta, és ez ugye sérülékenyebb, dacára annak hogy a S3 kb ugyan annyit tud, mint a 4S, jobban kell vigyázni rá, mert pókhálósra is törhet. Tetszik a rendszere, átlátható, de legközelebb Samsung mellett fogok dönteni.

2013. márc. 25. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Nyúlós lónyál ***** válasza:
Ha megnézel youtube-on egy töréstesztet, akkor rájösz, hogy az iPhone-nak nem csak az eleje, de a háta is üveg. Már a S2 is sokkal ellenállóbb volt. 10x kijelzőre ejthetet, semmi baja nem lesz. Az iPhone viszont egy szerencsétlen eséstől törhet elöl és hátul egyaránt, amire nincs garancia.
2013. márc. 25. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Nyúlós lónyál ***** válasza:
2013. márc. 25. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!