Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » 60 ezerert megeri a samsung...

60 ezerert megeri a samsung galaxy s3 mimi?

Figyelt kérdés
Mar regota kineztem... Olvasgattam mimdenki csak szidta hogy az s3 hirneve meg mittugyam en... De elobe is naon tetszett.. Sserinted megeri?? jatekra hasznalnam subway surf.. Vagy az l7. Nem tom de ne javasoljatok mast!! Max 60 000 tobb nem!! Mert a telenornal kedvezmenyes nekunk..
2013. márc. 25. 14:15
 1/6 anonim ***** válasza:
60.000Ft.- ért lehet elvinni a t-mobilnál
2013. márc. 25. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mi az a mimi?
2013. márc. 25. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
*Mini sorryyy_*_
2013. márc. 25. 18:27
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem ér annyit se.

Az Xperia P is ennyiért van, és sokkal jobb: szebb kijelző, jobb anyaghasználat, jobban van optimalizálva.

És azért szidja mindenki velem eggyüt, mert mrhára nem éri meg a normális árát, mert 60000-et még csak csak megér, de 75000-et...

Ezt tényleg csak 90%ban az s3 hírneve miatt veszik.

2013. márc. 25. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem szeretem a sonyt mert elromlik. Meg az egyik barinomnek is ilyene van es nem akarok ugyan olyat hogy leutanozzam
2013. márc. 26. 16:02
 6/6 anonim ***** válasza:

tudod mit kéne venned?Egy Magyar Helyesírási szótárat.

naon? neon disco?

És jézusom!"Sserinted"Mivagy te?SS hadvezér?

2013. márc. 26. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!