Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Xperia J vagy Sony...

Sony Xperia J vagy Sony Xperia U a jobb? Miért?

Figyelt kérdés

2013. márc. 25. 20:43
 1/5 anonim ***** válasza:

az igényeidnek megfelelően döntsd el, melyik a jobb telefon

[link]

2013. márc. 25. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
óh,köszönöm szépen , már tudom is ! :)
2013. márc. 25. 21:01
 3/5 Nyúlós lónyál ***** válasza:
Az U sokkal jobb, alaposan elveri a J-t. Ritka a túlárazott Sony, ami nem éri meg az árát. Hát a J egy közülük. Egymagos, tehát hardveresen gyengébb, a kijelző is rosszabb mind technológia, mind képélesség terén, a kamera meg egy szerencsélten HD videót nem tud, és mindezek ellenében drágább. Úgy, ahogy van egy felejtős darab.
2013. márc. 25. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi,de viszont azt olvastam,hogy az u-nak nem lehet bővíteni a memóriáját? létezik ilyen még egyáltalán a mai világban? :O
2013. márc. 26. 09:43
 5/5 Nyúlós lónyál ***** válasza:
Sok készüléknek nem lehet. Az U-nál kicsit kevesebb a memória a megszokottnál, de 43 ezerért így is sokat kapsz. 5,5 GB tárhelye van, azért ez nem olyan vészes. A J-t meg nehogy megvedd, mert több éves készülékekkel van egy szinten. Az én 3 éves HTC-m komolyabb nála. Ha fontos a bővíthetőség, akkor ott van a Sola, az is jobb. Egyel feljebb meg az Xperia P, ami megeszi reggelire a J-t.
2013. márc. 26. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!