Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ipad mini-re ingyenes jó...

Ipad mini-re ingyenes jó játékok vagy alkalmazásak, mit érdemes letölteni?

Figyelt kérdés

2013. márc. 25. 23:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
Tudod mi a szar az Apple termékekben?HOGY MINDEN PÉNZBE KERÜL!És az IOs alól nem lehet kibújni!Ugye az androidnál nem kötelező megvenni az alkalmazást mert másik oldalon letöltöm ingyen ugye?Na ezt az Apple termékeken nem tudod megtenni ezért fos,és sajnálom de nincs ingyenes jó játékok!
2013. márc. 25. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 bamboochatheone ***** válasza:
Egy több tízezer forintos tábla nem számít de ha egy sör árát kell kiadni egy appért az már túlzás ugye?
2013. márc. 26. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
első micsoda hozzáértés...úgy, hogy életedben nem néztél még fel az App Store-ba...azt is tedd hozzá, hogy a legtöbb kétes forrásból származó androidos alkalmazás vagy tartalmaz kártevőket, vagy lefagy, kilépeget...egy jailbreak-elt ios eszközön még a tört alkalmazások is stabilabbak...bocs, hogy ilyen gonosz voltam...
2013. márc. 26. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
jah és második..ezt úgy mondod, hogy te megvennéd, másrészt ha androidos tabról lenne szó, ami hasonló árú, ott ugye el lehet nézni, hogy nem vásárlunk a play árúházból...kérdésre meg nincs válasz, mert azt kell letölteni, amit szeretnél használni. ami nekem hasznos, másnak nem biztos.
2013. márc. 26. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Szóval hogy válaszoljunk is a kérdésre :)


Több ezer ingyenes app van az AppStoreban emiatt nem kell aggódni. Szerintem kezd a több 25 részlegben, azokban nem fogsz csalódni, nem véletlen vannak ott.

2013. márc. 26. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Bocsánat, top 25-öt akartam irni
2013. márc. 26. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

1# vagyok.

Remélem jó személynek írok: 3# és 4# remélem egy személy!

Nekem iPhone 4S-em van és elég szar hogy a zenéért és mindenért fizetni kell már megbocsáss!(kicsit eltértem a tárgytól)

Oké vannak ingyenes appok de azok olyan szar micsodák

És a Minecraft Pocket Edition?1340?Az isten se veszi meg...

2013. márc. 26. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
leírtam, ott a jailbreak, és a zenéket sem kell megvenni...ugyanúgy iTunes-al be lehet másolni :D ha lenne iPhone-od, ezt tudnád..
2013. márc. 26. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Pontosan. Rengeteg kitűnő ingyenes app van, sok közülük jobb mint egy fizetős verzió aminek elvileg ugyan azt kellene csinálnia.

Vagy vegyük például a navi programokat. Mennyibe kerülnek? Sokba! És ott van a Waze ami az összes nagy nevet veri, és teljesen ingyenes!

2013. márc. 26. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Hát ezt nem akartam "háborút" indítani egy kérdesemmel. Hát nem számított kiadni erre annyi pénzt csak direkt nem adtam meg számlaszámot mert ismerem magam hogy akkor töltögetnék le mindeféle dolgokat. Ugyan ez van a google playen is, mivel a telefonom samsung galaxy s3 és ott is csak ingyenes alkalmazásokat töltök le és sajna találkoztam már vírussal, de szerencsére van vírusellenes programom. :) Észre vettem gen hogy több a fizetős de lehet azért mert jobbak is.nem tudom! Most van életemben elősször ios, meg ipad mini is. Fura így átszokni androidról, de nagyon szeretem. Köszi a válaszokat akkor majd abban a top 5-ben körül nézek :)
2013. márc. 26. 22:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!