Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphon 3 omat reseteltem es...

Rics001 kérdése:

Iphon 3 omat reseteltem es egy hopelyhet rak ki a telefon es nem reagall semmire mar egy napja lehet hpgy azota resetel?

Figyelt kérdés
...
2013. márc. 26. 09:43
 1/4 anonim ***** válasza:
jailbreak-elt telefont nem kellett volna gyárivisszaállítani. csinálj egy restore-t, és menni fog.
2013. márc. 26. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
az a baj hogy masodik napja csak egy hopehely van kint a reseteles ota,mit jelent az a hopehely????eszhez ter valaha eza a telefon?
2013. márc. 27. 11:53
 3/4 anonim ***** válasza:
nem fog magától, mert a jailbreak által olyan rendszerfájlok módosultak, amit magától nem fog tudni sima visszaállításnál pótolni, ezért bekapcsolásnál nem fog tudni elindulni. megmondtam, csinálj restore-t iTunes-al, csak az segít.
2013. márc. 27. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ja mar ertem tehat aszt szamitogepen keresztul kelll tenni koszi most jottem csak ra.
2013. márc. 28. 09:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!