Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone5 vagy Sony xperia Z?

IPhone5 vagy Sony xperia Z?

Figyelt kérdés
Mit gondoltok róluk szerintetek melyik a jobb?Vélemény?

2013. márc. 26. 13:07
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Z ha olcsóbb és hasonló tudás kell
2013. márc. 26. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
9%

Az Xperia minden tekintetben, forradalmi újítás, míg az Iphone mindig kitalál valamit hogy különc legyen

Aki telefont akar elsősorban az Xperiára adja ki azt a 150ezret, míg akinek fontosabb csak maga a márka az plusz 30-40e ft-ért Iphone-t vesz

20/F

2013. márc. 26. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 SzilKa ***** válasza:
42%
En is az xperiat vettem volna meg, de mivel mac-em es ipad-em van, es dolgozom veluk/rajtuk, iphone5-ot vettem, de csak azert, mert az eszkozok szinkronizacioja szamomra fontos, illetve nekem az android kicsit bonyolult rendszer. De onmagaban nem annyira er meg az iphone annyi pluszpenzt.
2013. márc. 26. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
18%
Z, bár az sem ér annyit amennyiért adják. Valami hibájuk is előjöt... Talán nyárra orvosolják meg esik az ára is.
2013. márc. 26. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 dirtboy ***** válasza:

a Z a jobb választás szerintem.

úgy tudom hogy a hiba már orvosolva van.

2013. márc. 26. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

"az Iphone mindig kitalál valamit hogy különc legyen"

ahhoz képest a Z -t nem lehet kábellel tölteni, csak dokkolóval. Ez qrvára nem különcködés...

2013. márc. 26. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 Vagra Ádám ***** válasza:

Utolsó válaszoló:Ezt honnan vetted, hogy csak dokkolóval lehet tölteni?

Csak kíváncsiság.

2013. márc. 26. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
30%

ennyi hülyét istenem! "a telefont csak dokkolóval lehet tölteni". Akkor minek adnak hozzá töltőt??

Amúgy iphone egy kalap szar egy üveglap mögött és egy alma beleturmixolva. Mindenképpen SONY!

2013. márc. 28. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
89%

2009 óta iOS-t használok (iPhone) és több generációnyi iPhone után 5 helyett most váltottam Xperia Z-re - tehát van tapasztalatom a témában :-)


Először is döntsd el, hogy a nagy méret zavar-e (egy kézzel kezelni nehéz!) vagy inkább előnyödre válik?


Ha az Xperia borzasztó mérete zavar, vagy nem vagy biztos benne, akkor válaszd az iPhonet. A méret az egyetlen olyan dolog, amit később nem tudsz szoftverrel sem orvosolni...


Az iPhone egy jól összerakott, kiváló oprendszerrel ellátott telefon, ahol mindig is összhangban lesznek a programok, nem kell buta hibáktól tartanod, és a rendszer kezelése 2 perc alatt elsajátítható. A sok szűklátókörű, agresszív, (vagy egyszerűen csóró és ezért irigykedő) Android-b.ziknak nem szabad hinni: az iOS igenis kiváló, jelenleg a LEGJOBB mobil operációs rendszer, a LEGJOBB kijelzővel (ppi-t és kontrasztot együtt figyelembevéve!)


Na de akkor miért is cseréltem én le egy nehezebben kezelhető, instabilabb Androidra az iOS-t?

Azért, mert kellett az újdonság 3 év után, és szimpatikus a végtelen testreszabhatósága. Találtam benne hülyeségeket és igénytelen megoldásokat, a Play store tele van kontrollálatlan szeméttel, de kis óvatossággal mellőzni lehet a kellemetlenségeket.


Az Xperia Z burkolata és az összeszerelés minősége alapján az ELSŐ androidos telefon, amelyik felér az iPhone-ok szintjére (a másik meg az új HTC One).


Konkrétan az iPhone 5-höz hasonlítva tetszett az olcsóbb árfekvés (komolyan nem tudom, mi kerül annyiba az iPhone 5-ön) és hajlandó voltam elnézni a Sonynak a gagyibb kijelzőt - igen, gagyibb, mert a TFT kontrasztjai messze nem olyan szépek mint az IPS-é. És az Apple Retina messze meghaladta eddig is a Full HD-t, csak épp nem annak hívták... Már az iPhone 4-en sem látszott egyetlen pixel sem, ellentétben pl. egy Galaxy S3-mal.


Szóval, ha a méret tetszik és szeretsz hackelni, akkor Xperia, ha pedig a minőségi környezetet kedveled, és jobb felhasználói élményt, akkor tegyél hozzá egy kis lóvét, és iPhone 5!

2013. ápr. 1. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

"az iOS igenis kiváló, jelenleg a LEGJOBB mobil operációs rendszer, a LEGJOBB kijelzővel (ppi-t és kontrasztot együtt figyelembevéve!)"

Jah, mert a rendszernek aztán rohadt sok köze van a kijelzőhöz...


"És az Apple Retina messze meghaladta eddig is a Full HD"

Az iphone 5 felbontása: 640 x 1136

A fullHD: 1920x1080 -tól kezdődik.

Nem kötözködni akarok, csak kijavítom a rettenetesn nagy baromságaidat... De a vége nagyon tetszik: "szeretsz hackelni". Tisztában vagy azzal hogy mi az a hackeleés?

2013. ápr. 1. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!