Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ajánlanátok egy nekem való...

Ajánlanátok egy nekem való telefont?

Figyelt kérdés
Első okostelefonomat szeretném megvenni, és teljesen tanácstalan vagyok. Igazából túl nagy igényeim nincsenek, alapvető dolgokat tudjon. Leginkább telefonálásra és sms-re kellene, némi netezés és játék. Androidos legyen. És ami még fontos számomra, hogy ne legyen túl nagy "tepsi", inkább valami kisebb, nőiesebb. T-mobilenál venném meg, max 50.000 Ft. Annyit már tudok, hogy az xperia U nem tetszik. Köszönöm
2013. márc. 26. 14:26
 1/4 Beviz Elek ***** válasza:

Ha nem a jàtèk a fontos hanem a net, telefonàlàs ès az sms, akkor valamilyen qwerty-s kellene.

Xperia mini pro

Xperia pro

Samsung captivate glide


Egyik sincs màr szolgàltatónàl, hasznàltan talàlhatsz vagy ùjat gsm webàruhàzból.


2 sony: 1ghz proci, 512 ram, 2 kamera, stb (sima pro annyival jobb, hogy van hdmi csati ès nagyobb picit)

Samsung captivate glide: kb galaxy s2 billentyüzettel

2013. márc. 26. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 amcsih ***** válasza:
Alcatel OT 992D..kártyafüggetlenül csak 46ezer.. a t-mobilnál a sony xperia u majdnem 50000ft.. ha kártyafüggetlenül veszed akkor csak 43000ft..de ha mindenkép t-mobilnál akkarod venni akk sony xperia U a legjobb..
2013. márc. 26. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Pedig ennyiért az Xperia U a legjobb.

De ha nem tetszik, akkor vegyél Xperia Tipo-t, vagy Zte Blade3-at, ezek belépő szintű telefonok.

2013. márc. 26. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Samsung galaxy Mini 2

Sony Xperia Tipo

ZTE Blade III

2013. márc. 26. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!