Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » ***FONTOS! *** Valaki felvilág...

***FONTOS! *** Valaki felvilágosítana bizonyos "Mytech" termékekről? Link alább. Köszönöm! : )

Figyelt kérdés
[link]

2013. márc. 27. 00:47
 1/6 anonim ***** válasza:

Az általad linkelt oldalt nem ismerem, viszont ahogy látom ez a készülék egy galaxy S3 clone, valamiért túlságosan is olcsón, nem lepődnék meg rajta hogy ha átverés lenne.

A specifikációkat elnézne, ez egy kínai vacak.

Azt tanácsolom felejtsd el az egészet.

2013. márc. 27. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Elvileg azért ilyen olcsó mert hogy csomagolás sérült.. sajnos nem nagyon értek az ilyen elektronikai kütyükhöz.. :/
2013. márc. 27. 02:13
 3/6 anonim ***** válasza:
Na, de most komolyan. Tízezerért szerinted milyen telefont kapsz?
2013. márc. 27. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Vettem már csomagolássérült árut az eredeti ár töredékéért.. ezért gondoltam hogy igaz lehet.. de tényleg kínainak látszik.. :/
2013. márc. 27. 02:36
 5/6 amcsih ***** válasza:
ez tényleg kinai..5 időpontot lehet csak beállitani ébresztőben? ez nevetséges..ez csak azoknak valo akik menőzni akarnak..amugy mikor megláttam a mytech szót, azt gondoltam hogy az m-tech (media-tech) lenne, csak elirtad..
2013. márc. 27. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem jó semmire az ilyen klón, a csomagolás pedig csak a hirdető buta kifogása, nem kell elhinni !
2013. márc. 27. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!