Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mért nem mennek el bizonyos...

Mért nem mennek el bizonyos játékok a telefonomon, amik más ugyan ilyen készülékén kiválóan működtek?

Figyelt kérdés

Galaxy minim van CyanogenMod10-zel. Néhány játék, pl. a GTA 3 régebben, a ROM felrakása után elindult, de most csak a GTA... alkalmazás váratlanul leállt üzenetek kapom.

Illetve néhány játék (Brothers in Arms, Assasin's Creeed) a ROM előtt működött, most meg néhány perccel indulás után kidob. Mi lehet a probléma?

(Jah és aki csak annyit tud mondani, hogy "ezek a játékok soha nem mennek el a telefonodon" és hasonlók, kérem ne fáradjon válasz írásával. Köszönöm!)



2013. márc. 17. 18:01
 1/5 anonim ***** válasza:

Ugyanazt a verziót töltötted le a játékok esetében, mint előtte?


Egyébként a kalózprogramok nekem egy idő után meghibásodnak, nem tudom, ez jelent e valamit.

2013. márc. 18. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ugyan az a verziót, igen...
2013. márc. 18. 14:47
 3/5 anonim ***** válasza:

Elvileg az a hiba, hogy a galaxy mini nem szereti a cyanogen modot (a nem szereti nem szó szerinti)

sztem annyi a baj, hogy néhány eszközvezérlődnek lőttek a mod miatt :/

2013. ápr. 5. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! És ha a stock romot raknám vissza, akkor működhetne még?
2013. ápr. 7. 14:29
 5/5 anonim ***** válasza:

azt nem tudom biztosan!

de sztem akkor működni fog!

2013. ápr. 8. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!