Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy tudnám megosztani a netet?

Hogy tudnám megosztani a netet?

Figyelt kérdés

Van egy tabletem, de csak wifi-s, mert az esetek 90%-ában úton nem kell net.

De ha mégis kéne, akkor milyen eszközzel tudnék netet megosztani? Megéri venni egy nagyon olcsó telefont, ami képes erre?

Vagy van valami direkt erre kitalált eszköz? Ami lényeges, hogy aksiról menjen, és minél tovább bírja annál jobb, de persze nem kell egész nap mennie, csak azért pár órát bírjon ki.


Vagy sim menjen bele, vagy az a stick-es mobilnet.


2013. márc. 28. 09:18
 1/4 anonim ***** válasza:
ezen macera helyett add el és vegyér 3g-s tabletet helyette.
2013. márc. 28. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Az +15 ezerbe fájna, ha el tudnám adni annyiért, amennyiért vettem, amire nem sok az esély.

Gondoltam ennél kevesebb pénzért is megoldható.

2013. márc. 28. 20:08
 3/4 anonim ***** válasza:
nem mert a mobil + mobilnet se olcsóbb, sőt macerásabb.
2013. márc. 28. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Gagyi mobilokat, amik már tudnak megosztani 12-15 körül láttam használtan, szóval lehet jobban megérné, mert úgy sem tudom annyiért eladni, amennyiért vettem, csak egy mobil nem bírja valami sokáig, nagyon merül, ha meg van osztva a net, ezért kerestem volna valami alternatívát.

De amúgy most jövök rá, hogy USB OTG-vel elméletileg a mobil stick-es net működne.

2013. márc. 29. 12:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!