Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Túl sokszor próbálkoztam az...

Túl sokszor próbálkoztam az inteligens feloldással HTC-n, és lezárolta a telefont, e-mailt és jelszót kér. Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
2013. márc. 28. 16:05
 1/10 anonim ***** válasza:
Add meg a gmailes címed és a jelszavad!
2013. márc. 28. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
A g-maios e-mail cím, tulajdonképpen ugyanaz mint amit a google fiókhoz használok nem? Azzal lépek be a youtube-on is. Beírtam, de nem fogadta el. Miért?:O
2013. márc. 28. 16:11
 3/10 anonim ***** válasza:
A Play-en nem ezt használtad?
2013. márc. 28. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Tulajdonképpen most kaptam ezt a telefont, ezért nem is ismerem...Ami a google fiókot/g-mailt illeti, csak akkor használom, ha a youtube-os fiókomba be akarok lépni, amúgy freemailos vagyok. Hugom azt mondja, hogy szoftverfrissítéssel lehetne orvosolni a problémát, de azt sem házilag lehet megoldani. Ehhez mit szóltok? :O
2013. márc. 28. 16:14
 5/10 anonim válasza:
A Google Áruházból töltöttél már le? Ha igen, akkor azt a (gmailos) e-mail címet használd, mint annál.
2013. márc. 28. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Nem töltöttem még le onnan semmit. Most azon vagyok, hogy regisztráljak a play store-ra valahogy és letöltsek, hátha úgy "aktiválni" tudom az e-mail címet, és elfogadja.


De nem értem, hogy kell erre regisztrálni, és letölteni?:O

2013. márc. 28. 17:20
 7/10 anonim ***** válasza:
A Google fiókoddal lehet hozzáférni a Playhez is, de így utólag már mindegy. Factory reset talán megoldja a problémád, először azt próbáld, mielőtt ROM-ot teszel rá!
2013. márc. 28. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a segítségeket. Még annyit kérdeznék, hogy a Factory reset-hogyan alkalmazhatom, és alapból mire jó?
2013. márc. 28. 20:22
 9/10 anonim ***** válasza:
Gugliba beírod: telefonod típusa + factory reset és követed a leírást. Legyalul mindent, amit már te csináltál és visszaállítja a gyári állapotba.
2013. márc. 28. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget.
2013. márc. 28. 23:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!