Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony (Xrperia Active) -...

Sony (Xrperia Active) - Android 4. 0.4 root viszzaállítható-e?

Figyelt kérdés

Vissza tudom "állítani" a rootloást ha egy rootolt telefonra a Sony PC Companationnnal felrakom az eredeti szoftvert újra (frissítés)?


Jelen pillanatban nics a kezemben még rootolt modell, mert ettől nagyban függ, hogy megcsinálom-e.


Esetleg a sony pc comp. érzékelni sem fogja / nem fogja a frissítés lehetőségét felkínálni? Találtam egy kérdést itt, http://www.gyakorikerdesek.hu/elektronikus-eszkozok__mobilte.. ami szerint vissza lehet csinálni, de alul azt írják frimeware kell hozzá.

Valaki esetleg csinált már ilyet active-on?


Ha konkrétumot nem is tudtok, tippet is szívesen fogadok!


Előre is köszönöm



2013. márc. 28. 23:37
 1/3 anonim ***** válasza:

Én írtam a válaszokat :'DDD (firmware = a buildszám [ahogy én XDA-n leszűrtem]

Amikor én rootoltam a Live with walkman-emet, root után a pc companion egy frissítést mutatott, de az sem ICS-re frissített, hanem egy kicsivel frissebb Gingerbird-re. Nagyon nem érdekelt, mert megoldottam máshogy és főzött ROM van rajta ( Real ICS r6)

Szóval most akkor arra vagy kíváncsi, hogyha rootolod MOST a telefonod, felfrissíted ICS-re, akkor törölni tudod-e a rootot? Mert ha ez, akkor a válasz: Igen, tudod.

Flashtollal unrootolsz és kész. :)

2013. márc. 29. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi szépen :)
2013. márc. 29. 17:02
 3/3 anonim ***** válasza:
örülök hogy tudtam segíteni :)
2013. márc. 29. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!