Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tudnom megcsinálni...

Hogyan tudnom megcsinálni Sonny Ericsson Xperia X10 mini pro-mat? (szoftveres probléma)

Figyelt kérdés
Az a problémám van, hogy szoftvert frissítettem (flashtool-al) rajta és eltűnt a menü. hangerőt tudok állítani meg az állapotsáv is lehúzható, de a menübe nem tudok belépni. Probáltam SEUS-al és SE PC Companion-al de az egyiknél nincs elérhető szoftver a másiknál meg a legújabb van az eszközön. Flashtoolal próbáltam rá tenni egy új szoftvert, de az meg azt kéri, hogy lépjek be a Beállítások->Alkalmazások->Fejlesztés->USB-hibakeresés-t kapcsoljam be. De mivel nincs menüm így nem tudom beállítani. Van valami megoldás? Előre is köszönöm!

2013. márc. 29. 12:26
 1/2 anonim ***** válasza:
milyen rendszert raktál rá?
2013. márc. 29. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
elvileg gyári 2.1 -es android már egyszer rárakatam ezt és jó lett.. de most meg nem jó
2013. márc. 29. 14:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!