Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek melyik lenne...

Szerintetek melyik lenne érdemesebb? :D

Figyelt kérdés
Szeretnék egy Iphone 4s-t(azért,mert az egyik rokonomnak ilyen van,és megtetszett).Anyáék azt mondták,h karira kaphatok csk max.,vagy előtte 1-2 hónappal ,DE a tesóm mondta,h tudna intézni nekem egy Samsung galaxy s3-at,és azt mostanába. Úgyhogy szerintetek megvárjam az Iphont-t vagy legyen az s3??Amúgy nekem csk annyi a bajom az s3-mal,h k.rva nagy,és nem férne bele a kzembe,mert az meg kicsi.xddÚgyhogy,lehet h S3Mini-t akar majd beszerezni a tesóm,mert lehet h gondolna erre.Amúgy most nokia c5-03-am van,ami egy kalap sz@r!!

2013. márc. 29. 14:22
1 2
 1/17 anonim válasza:
0%

Én mindenképpen az s3-at választanám. A Samsungban bízok meg legjobban. Egy iPhone... tudom, nagyon jó telefon, de ha fizetnének se kellene. Nekem is kicsi kezem van, úgyhogy a mini jó ötlet.

Nekem most egy galaxy y-om van, nem valami csoda gép de nekem tökéletes (bár a fényképezni képtelenség vele :( )

2013. márc. 29. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 Nyúlós lónyál ***** válasza:
Mindenképp az S3-at venném. Tényleg nagy, de papírvékony, használat közben nem túl zavaró, próbáltam. Bár nekem nincs kis kezem, az is igaz. Az S3 Minit viszont ne vedd meg.
2013. márc. 29. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Azért nem olyan nagy az az S3.Nagyon jól megoldották különben ezt a gondot.Le van kerekítve és vékony is.Pont kényelmes a kézben.Mindenképpen azt válaszd.Jobb is mint egy iPhone 4s.Viszont az S3 mini-t nem ajánlom.Úgy hogy mondd tesódnak hogy egy rendes S3-mat szerezzen be.
2013. márc. 29. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem s3-am van már fél éve. 1 hónaposan leejtettem kb 30 cm -ről a csempére azonnal összetört a kijelzője. Mostanában állandóan fagyogat hiába van a legújabb 4.2.1 android rajta. Az akkuja kb 1 nap ha nem használsz semmit se. Előtte Iphone 4-em volt de sokkal stabilabb valahogy szerethetőbb volt. EZ a samsung olyan szinten gagyi műanyagból van mint egy gyerekjáték. De te döntessz. :)
2013. márc. 30. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Nem olyan nagy az S3, hidd el, éppen ideális :) De amilyen jó telefon volt, mikor megjelent, mostmár olyan rossz, idővel lassul és egyre több baja lesz. Ezt úgy kerülheted el, ha meghagyod rajta az eredeti szoftvert, ne frissitsd az androidot 4.1-re, mert csak lelassitja.
2013. márc. 30. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim válasza:
54%

IPHONE !!!!

Az egész családnak az van eggyikkel sincs semmi baj .

Kb 2 havonta frissitik a szoftvert .

Gyors

Rohadt jól nez ki és azért van egy bizonyos megjelenése , mindehol megnézik ...

Sokkal értékállóbb mint a Samsung

Sokkal több rá az alkalmazás és a játék

Sokkal de sokkal több kiegészítő van hozzá tokok külső aksik dokkolok minden ami csak kell !!!

Szerintem könnyebb mint a galaxy és mivel kisebb a képernyője lassabban is merül .

Szval egymilliószor jobb :D

2013. márc. 30. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 Nyúlós lónyál ***** válasza:

"Sokkal több rá az alkalmazás és a játék"


Tényleg?

2013. márc. 30. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
53%

"Mindenhol megnézik"

gondolom a mucsaröcsögei cigánygyerekek, akik még nem láttak ilyet, ugyanis már egyáltalán nem nagy kuriózum egy iPhone, akármennyire is szeretnéd, hogy az legyen :(

2013. ápr. 2. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:

az android egy bugos fos. akármilyen jó procija van egy telónak , akkor is lenne alapvető hibái, szal s3 kizárt a mini még inkább.


nyúlós lónyálnak üzenem h lehet h mennyiségben kb meg1ezik z appstore és a play árúház, de pont a playstore miatt utáltam meg az androidot. 1szerűen csak azért, mert ha letöltök egy appot , akkor nem tudon, h milyen szrokat rak fel a telómra. volt már olyan h egy app hajnali 2kor riasztott, sőt olyan is h nem tudtam SMSeket fogadni, mert megtelítette a szöveges üzenetmemóriát, közbe pedig csak 3-4 SMSem volt!

2013. ápr. 2. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 Nyúlós lónyál ***** válasza:
90%
Bármennyire leszólhatod, mégis Androidot vesznek a legtöbben. Biztos azért lett rövid idő alatt ilyen népszerű, mert egy fos. A fos nem lesz csak úgy világszerte széles körben elterjedt.
2013. ápr. 2. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!