Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek melyiket válasszam...

Szerintetek melyiket válasszam? Sony Xperia Ion vagy Xperia Sl?

Figyelt kérdés
Szerintetek melyik jobb, miért és nektek melyik tetszik jobban külsőre?

2013. márc. 29. 16:40
 1/4 Nyúlós lónyál ***** válasza:
Teljesen mindegy, alig van különbség. Nekem az Ion már túl nagy, én az SL-t venném.
2013. márc. 29. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És akkor kinézetre??
2013. márc. 29. 17:12
 3/4 Nyúlós lónyál ***** válasza:
Nem tudnék dönteni. Az SL-el az a baj, hogy túl sok a vele egyforma külsejű Sony. A másik meg letisztultabb, de valahogy az alsó része az érintőgomboknál nekem nem fekszik. Talán azok miatt a fura csíkok miatt. Olyan 51-49% az SL javára nálam.
2013. márc. 29. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Igazság szerint alig van különbség. Kinézetre szerintem egyértelműen az Ion a jobb, tudásban meg az Sl egy kicsit jobb, mivel 200 mhz-el nagyobb az órajele, de ez szinte semmit nem ér. Én az Ion-t venném, mivel a kijelzőjének szerintem szebbek a színei, és a kinézete is jobb, de az Sl alig marad el tőle.


Szóval szerintem vedd azt, amelyik jobban bejön

2013. márc. 30. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!