Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Xperia S mobil milyen...

Sony Xperia S mobil milyen telefon? (tapasztalatokat kérek)

Figyelt kérdés
Milyen tapasztalataid vannak erről a teloról? Gondolok itt kamerára,zene hallgatás,netezés...stb. Mert van egy X8-am ami mostanában elég sokszor lefagy és akadozik, remélem ennél nincs ez a hiba.
2013. márc. 30. 13:22
 1/4 anonim válasza:
Szerintem korrekt.
2013. márc. 30. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 dirtboy ***** válasza:
100%

az árához képest nagyon jó készülék.

havernak van ilyen nem nekem.

kamera egész jó,netezés pedig nettől is függ.

4,3as kijelzője nem rossz múltkor neteztem rajta de én netezésre inkább az iont ajánlanám ami kicsit nagyobb kijelzős és szebb képeket is csinál a kamerája.

egyébként a telefonja nem szokott fagyni,természetesen ics van rajta.

2013. márc. 30. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Nyúlós lónyál ***** válasza:
100%
Szerintem is korrekt, ennyi pénzért ajándék. Ez egy ló minden értelemben, ne hasonlítsd az X8-hoz. Az egy alsókategóriás készülék, ami már a piacra kerülésének idejében is gyenge volt, és panaszkodtak rá.
2013. márc. 30. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nagyon jó telefon, az egyik legjobb annyiért.
2013. márc. 30. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!