Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Honnan szerezhetek egy alap...

Honnan szerezhetek egy alap és jó állapotú telefont?

Figyelt kérdés
Nem kell nekem wifi meg miegymás. Csak egy alap telefon. És reális árban.
2013. márc. 30. 15:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Aprohirdetéses oldalakon vannak.
2013. márc. 30. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Minden szolgáltatótól kapsz 3-5k-ért alaptelefont, még hipermarketben is lebsezélhetőséggel. Tökéletesek telefonálásra.
2013. márc. 30. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Na igen, de nem szeretnék előfizetést meg hűségnyilatkozatokba belemenni.

Apróhirdetésekkel meg az a baj, hogy egy Nokia 3410 is 3 ezerért van, ami szerintem nem reális ár.

2013. márc. 30. 15:15
 4/7 anonim ***** válasza:
Pont ezért mondtam a lebeszélhetőséget, mert kártyás. Nincsen hűség meg semmi. Bemész a teszkóba, leveszed a polcról, kifizeted, a sim kártyát kidobod, és kész.
2013. márc. 30. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
De persze ha mindeképpen egy leharcolt lpott téglát akarsz venni, persze arra is ott az aprod.hu meg a vatera. Csak gondoltam hátha jövő héten is akarod használni. De elnézést kérek emiatt.
2013. márc. 30. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Egyetértek veled de a Tescoba nem kártyafüggők a telefonok?
2013. márc. 30. 15:36
 7/7 A kérdező kommentje:
Közben találtam egy ilyen kuponos akcióval a tacskóban 1490 forint egy Alcatel OT-217. Megnéztem a függetlenítést is és elvileg házilag megoldható.
2013. márc. 30. 15:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!