Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Érdemes-e Xperia S telefont...

Érdemes-e Xperia S telefont venni?

Figyelt kérdés
Nem tudom érdemes e ilyent telefont venni még mert nem egy friss és hogy hosszú távra megfelel e. Meg aki most vesz az 4.0.4-el kapja

2013. márc. 30. 15:59
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
Megéri :)
2013. márc. 30. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:

Megéri,de akkor inkább Xperia SL, mert 200 MHz-val jobb a procija, minden másban csontugyanaz, mint az S.

És ez már ICS-vel kapod. :)

2013. márc. 30. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
Ja, még annyit hozzátennék, hogy jobb az üzemideje is, és több színben is kapható. Én ugyanilyen telefont szeretnék venni, csak nem tudom, hogy hol vegyem meg, ha tudsz valami jó helyet, leírhatnád! :D
2013. márc. 30. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 dirtboy ***** válasza:

megéri persze igen,jó árban van tudásához mérten.

az oprendszerrel ne foglalkozz sec perc alatt ics ed lesz,nem tart semmiből.

a jelly beant nem tudom mikor kapja meg de az utána lévőt már nem igen fogja megkapni de szerintem ez nem olyan nagy gáz.

nem tudom mire akardo majd főként használni de ajánlom még az iont is,ugyan azt tudja csak nagyobb a kijelzője kicsit és a kamerája szebb képet készít.

2013. márc. 30. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
okés. értem. kösz :) én t-mobile-nál veszem 80-ért aranykártya miatt. sl is jó de néztem teszteket és rosszabb mint az s. gyorsabb de játéknál valamiért rosszabbra sikerült. egyébként az xperia v tetszik még nagyon, az a best nálam csak az elégé drága :( még
2013. márc. 30. 17:17
 6/28 dirtboy ***** válasza:

arra pedig érdemes lenne gyűjteni na meg az ára is folyamatosan megy majd lentebb.

az optimus g az én kiszemeltem és most a pár napban már lentebb mint 6-7ezerrel.

most 134nél tart,na meg ott a nexus 4 ami 105 ért már van.

ilyen telefonok és áraik mellett a v nem tarthatja sokáig a 98ropis árát,muszáj lesz lentebb vinnie ha azt akarják hogy azt válasszák és megvegyék.

2013. márc. 30. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
hát igen igazad van. én kb egy hónap múlva veszek és ha addigra elfogadhatóbb lenne a v ára akkor az lenne . Meg akkorra lehet kapható lesz már az sp ami megint csak jónak ígérkezik.
2013. márc. 30. 18:44
 8/28 dirtboy ***** válasza:

ajaj sőt az sokkal jobb lesz a v től hiszen 1,7ghz es krait procija lesz,adreno 320as grafikus gyorsító lesz benne.

nagyobb kijelző és erősebb aksi is párosul hozzá.

viszont az ára 110 000felett lesz,az L az ami olcsóbb lesz de az meg nem valami jó teló szerintem.

2013. márc. 30. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:
Jobb mindig lesz :) csak annak még az ára magason kezd. Nekem az s az untig elég lenne netre meg fényképezésre. De az ion is eléggé tetszene.
2013. márc. 30. 19:36
 10/28 dirtboy ***** válasza:

ha netezni akarsz majd sokat akkor feltétlen ion legyen hiszen nagyobb a kijelzője ami netnél nagyon fontos.

múltkor neteztem 4,3ason pont egy xperia s-en és bizony nem olyan nagy az pedig nincs nagy kezem meg vastag ujjaim.

2013. márc. 30. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!