Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ennyire rossz a HTC chacha és...

Ennyire rossz a HTC chacha és kicsi a memóriája, vagy én vagyok totál hülye?

Figyelt kérdés

Nem rég vettem, vadonat új. Vele együtt vettem egy 8 GB-os memóriaártyát is, töltöttem le alkalmazásokat, mindenféle - eddig nincs is semmi gond vele. Viszont pár hét után kezdett buborékolni a rendszer, hogy nincs elég hely a telefonon. No problem, átraktam mindent az SD-re és beálítottam mindent hogy oda mentse. No problem. 2 hét múlva ismét jelzi, hogy NINCS hely és hogy rakják át még alkalmazásokat, oké. No problem - de már nincs mit átrakjak egyszerűen mert minden az SD-n van. Már oda jutottam hogy az eddig letöltött és simán elfért alkalmazáokat kell letöröljem, hogy legyen hely. Oké letörlöm, de 1 hét után megint pofázik hogy NINCS hely. Megnézem a beállításoknál, 10 M hely van a telefoon, az SD-n pedig 7,90 GB. Nem értem mi baja. Mindent átraktam az SD-re, mindent az SD-re töltök, és mégsincs hely.

memóriája kicsi, az SD-n 7,90 hely van basszus.



2013. márc. 30. 18:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát igen. Kicsi a memóriája, meg nem is egy jó telefon. Kár volt kiadnia a HTC-nek és kár volt megvenni.
2013. márc. 30. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Töröld ki a cache fájlokat ezzel a programmal: [link]
2013. márc. 30. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!