Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Xperia SL vagy ION?

Sony Xperia SL vagy ION?

Figyelt kérdés
Telefon vásárláson gondolkozom és e között a 2 készülék között vacilálok. Melyiket érné meg jobban meg venni melyik a jobb ? Főleg azok véleményére vagyok kíváncsi akiknek van ilyen telefonjuk.

2013. márc. 30. 21:39
 1/5 dirtboy ***** válasza:

nincs ilyen telóm de régebben szándékomban állt venni mind a két típust.

nekem az ion kéne jobban a kijelzője miatt.

2013. márc. 30. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 amcsih ***** válasza:
szerintem, ahogy a 3,2 és a 3,5 colos képernyő között nincs külömbség, a 4,3 és a 4,5colosnál sincs... amugy én sl-t vennék, mert tovább birja az aksija..
2013. márc. 31. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nincs a kettő között nagy különbség, mert az sl-nek az a +200 mhz-e szinte semmit nem ér.

És az Ion-nak jobb az akksija: Xperia Sl: 1750 mAh Xperia Ion: 1900 mAh.

És én az Ion-t venném a jobb üzemidő, a jobb anyaghasználat és kinézet miatt, valamint a kijelzőjének szebbek a színei.

2013. márc. 31. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
tudtommal az SL tovább bírja, jobb optimalizálás vagy fene tudja miért. az ion meg naponta töltőre kell rakni. illetve ionban úgy tudom van i-s és h-s modell is, asszem a h -s van forgalomban kis hazánkban. javítson ki valaki ha rosszul tudom.
2013. márc. 31. 14:07
 5/5 dirtboy ***** válasza:

/szerintem, ahogy a 3,2 és a 3,5 colos képernyő között nincs külömbség, a 4,3 és a 4,5colosnál sincs.../

az tök jó hogy te csak úgy meg hazudtolod a matematikát.

majd magyarázd már meg egy matematika professzornak is hogy 4,3coll az ugyan annyi mint 4,5col.

2013. márc. 31. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!