Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tudom aktvizálni az *....

Hogyan tudom aktvizálni az *. apk file-t egy androidos telefonon?

Figyelt kérdés

Letöltöttem egy-két témát innen: [link]

,csak azt nem tudom,hogy mivel aktiváljam,na meg persze,ha aktiválom,akkor magyar lesz-e a menü felirata?


2013. márc. 31. 15:15
 1/7 anonim ***** válasza:

Nagyon kevered a dolgokat.


Az .apk-at egy fájkezelővel megnyítva tudod telepíteni.


A linkelt oldalon a témák NEM anroidra vannak!


Ha androidra akarsz témát, (az alap launcher általában nem témázható) ezért elöször egy launchert telepíts (maga a launcher is megváltoztatja a felületet, és még tovább témázható)

launcher - [link]

például ezt - [link]

és erre van sok téma - [link]

2013. márc. 31. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a vélaszt!Nyilván azért keverem a dolgokat,mert most van először androidos telóm(Galaxy S Advance).Előtte egy Wave-em volt,aminek az op.rendszere:Bada.Erre csak le kellett tölteni a témát,(pld.a Samsung Apps segítségével)elindítani a telón,és ennyi.
2013. márc. 31. 17:38
 3/7 A kérdező kommentje:
Javítok:Köszönöm a választ!
2013. márc. 31. 17:39
 4/7 anonim ***** válasza:

A telefonod menüjében van egy Play áruház ikon, erre nyomva, a gmail felhasználóneveddel-jelszavaddal bejelentkezve tölthetsz le a Google Play-bol /nagynagy jóság, rengeteg alkalmazás, játék/. (internetkapcsolat vagy wifi természetesen kell)


Az általad linkelt oldalon is van android alkalmazás, játék

[link]

[link]

ezeket (.apk fájlok) letöltve és a telefon SD kártyájára másolva a telefon fájlkezelőjével telepítheted (elötte a Beállítások-Alkalmazások-Ismeretlen források-at pipáld be)


A témáknál

[link]

elöször a témához való launchert (pontosabban, igazábol a launcherhez csináltak témákat) telepítsd, általában a téma nevében benne van.

2013. márc. 31. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Ok,világos!A Google Play-ről már töltöttem le élő háttérképeket.

Tehát az .apk file-okat csak pld.a Go Launcher EX segítségével nyithatom meg.Na,de magyar marad ezután is minden,v.csak akkor,ha a Go Launcher EX magyar verzióját töltöm le?

2013. márc. 31. 20:31
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem, nem


Az .apk a android telepítőfájlja, ez lehet játék, alkalmazás, launcher, bármi. Az apk-t a fájlkezelővel telepíted.


A launcher egy ablakkezelő, egy felület. Van sok féle-fajta. Az egyik ilyen launcher a GoLauncher, erre van sok téma, de kiprobálhatsz más launchereket is.

Tehát az adott launcherekhez van több-kevesebb téma.


A készülék marad magyar, némelyik launcher beállításai angol nyelvüek, azok amelyekben nincs magyar nyelv.

2013. márc. 31. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm!Most már tiszta!
2013. márc. 31. 22:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!