Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem érzékeli?

Miért nem érzékeli?

Figyelt kérdés
Van egy Xperia x10 mini pro (u20i) telefonom, és egy főzött romot rosszul raktam fel rá. Megáll az sony ericsson logonál. Az, hogy hogyan tudnám visszarakni, az megvan, csak nem érzékeli a gép, flashtool, még a flasmodban sem..

2013. márc. 31. 16:48
 1/6 anonim válasza:
Piszok egyszerű. Lekell szedned a SEUS-t ( Sony Ericsson Update Service) Telepíted a programot, lefrissíti magát, majd kiválasztod a telefont és kikapcsolt állapotban rádugod a telefont a gépre.... felismeri és már rakja is vissza a gyári ROM-ot :)
2013. márc. 31. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi! Megpróbálom :)
2013. márc. 31. 17:34
 3/6 A kérdező kommentje:
A zöld led világít, de az animáció csak meg csak megy.... De nem adja ki, hogy tovább :/
2013. márc. 31. 17:41
 4/6 Hufnager Steve válasza:

A Flashtools biztos nem érzékeli?, én is csináltam téglát (bootloop) a telefonomból de a flashtool kimentett.

Ugye a vissza gombot kell nyomni miközben csatlakoztatod az USB-re esetleg próbáld másik USB-re rakni.

És szerintem vedd ki az aksit egy 10pm-re hogy biztos legyen hogy ki van kapcsolva a telefon mert nekem emitt volt hogy nem érzékelte. Csak vigyázz nehogy lemerüljön mert akkor viheted szervizbe! Ha ezek után se megy, írj!

2013. ápr. 2. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi, megpróbálom. :) Szerencsére van a családban egy másik ilyen teló, úgyhogy az akku gond nem gond. :)
2013. ápr. 2. 11:38
 6/6 Beviz Elek ***** válasza:

Èrzèkelnie kell, nekem sokszor volt ilyen, max valamit rosszul csinàlsz.


Pc companionnal is megoldható, amikor kiìrja hogy nem èrzèkeli a telót, ràmèsz a javìtàsra, ok, tovàbb stb, majd kivàlasztod a listàból ès szórja fel.


A flashtoolnàl elöfordulhat hogy a drivereket ùjra kell rakni! Flashelèst elindìtod, amikor mutatja az animàció, folyamatos visszagombbal a kikapcsolt telót feldugod ès megy is.


Amùgy próbàlhatsz màsik usb portot is, nekem nem volt mindegy, hogy melyikbe dugtam a gèpen

2013. ápr. 2. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!