Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vajon miért érzékeli a vírusír...

Vajon miért érzékeli a vírusírtóm a Vibert vírusosnak/vírusnak?

Figyelt kérdés
A telefonomon avast vírusírtó van, amit android marketről töltöttem le. A vibert szintén innen szedtem le, de már vagy fél éve, és már akkor is volt rajta avast, mégsem jelzett vírust. Ráadásul trójait érzékel, ami azért elég kemény. Mit tegyek? Töröljem le a vibert, vagy a vírusírtó nem jó, és azt szedjek le másikat? Sok ismerősöm használ vibert amúgy, szóval nekem elég fontos. Segítenétek?:)
2013. márc. 21. 12:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Mondd meg az ismerőseidnek hogy töltsék le a Line-t, és te is töltsd le, a Vibert meg töröld.
2013. márc. 21. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nálam is vírusként jelzi a nod32 már a letöltésnél pedig a hivatalos oldalról tölteném... lehet az egész program egy nagy vírus ? vagy csak a nod érzékeli annak és nem kell tőle félni?
2015. jan. 27. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

ezt a cikket találtam, mindenki hámozza ki az igazságot :

[link]

2015. jan. 27. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
2015. ápr. 28. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!