Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem tudom feljebb húzni...

Flegmahhh kérdése:

Miért nem tudom feljebb húzni 600mhz -nél a telefonomat sony e x8-as kipróbáltam már a SetCPU-t meg a CPU mastert mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

2013. márc. 31. 21:09
 1/9 anonim ***** válasza:

ne szenvedj ezzel. ha 602-re huzod akkor is megfog fagyni. meg ujraindulgat.


első korben root jog kell hozzá.

2013. márc. 31. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
ki van rootolva
2013. márc. 31. 21:18
 3/9 anonim ***** válasza:
overclock modulok kellenek.
2013. márc. 31. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
ezt hogy érted google playröl szedjem le vagy ha nem nagy fáradság linkelnél?
2013. márc. 31. 21:21
 5/9 anonim ***** válasza:

nincs mit linkelni. ha leragadtál a google playnél akkor ne kezdj neki..


Tolj rá egy fözöt rom-ot. azokban benne vannak az overclock-ok

2013. márc. 31. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

nem fogok keresgetni, oc.ko x8 googleba, aztán kiadja a dolgokat. seria, se-portal(már sonymobil), xda-s linkek biztos lesznek, azok működnek is.

De ha maxot akarod kihozni a telefonból, cserélj romot, ha tudsz nyiss bootloadert és kernelt is cserélhetsz.

Egyébként mihez akarsz procithúzni? játékhoz?? mert ha húzod a procit, a grafikus chip kárára megy, tehát rosszabbul fog menni, mint sima 600mhz-n

2013. márc. 31. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
pfu akkor ink nekise álok nem vagyok ezekben otthon főleg a romokban nem 1 telefont tettem tönkre ezzel..:D de azért köszi
2013. márc. 31. 21:25
 8/9 anonim ***** válasza:

pedig senki sem úgy kezdi, hogy keni-vágja az androidot.

egy titka van, az olvasás, és nem feltétlen kell hozzá angol nyelv, magyarul le van írva minden, KÉPEKKEL!! illusztrálva, el kell csak olvasni, betűről betűre, ha fórumon kérdezel, segítenek, én is így voltam.

2013. márc. 31. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
am cyanogem MOD 2.3.7 es van de miért nem támogatja ez a szart?
2013. márc. 31. 21:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!