Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Android rendszer szoftverfriss...

Android rendszer szoftverfrissítése közben usb hiba lépett fel, és azóta nem tudom bekapcsolni a telefonomat. ötlet?

Figyelt kérdés

Hatalmas kéréssel fordulok hozzátok!

Nekem van egy LG Optimus 2X P990-es telóm,tavaly raktam rá egy 4.0.4-es androidos rendszert,csak az volt vele a baj,hogy nem működött a videó funkció meg a hosszú ékezetes betűket nem jelenítette meg.

Pár napja láttam egy 4.2.1 (vagy 2-es nem emléxem pontosan) frissítést CM 10.1

KDZ file-lal akartam frissíteni, LG RDTT 1.5.0.4 progival,bejött minden amit írtak neten,elkezdte a frissítést de 4%-nál usb hibát jelzett,és leállt.

Azóta nem tudom bekapcsolni a telefont.bejön az LG logó,utána fekete képernyő megint LG logó és ez megy végig.

A recovery menüt sem lehet behozni. hangerő gombok + bekapcs gomb,aksi nélkül minden verziót kipróbáltam de egyedül csak az S/W Upgrade felületet tudom behozni hangerő le utána usb-re dugva,aksi nélkül.

Hogyan tudnám újra működésre bírni a kis drágát? Segítsetek, Köszönöm!



2013. márc. 30. 09:12
 1/4 anonim válasza:

Hasonló bajom volt más telefonnal..

recoveryt be tudtam hozni úgy hogy egyszerre raktam be az aksit és csatlakoztattam az usb-t

2013. márc. 30. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

esetleg nézd meg itt

lg O2X restore fül alatt


[link]

2013. márc. 30. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Itt csak a frissítés van lerva,de mindt írtam nekem a telefonom b se kapcsol,ehhez meg bekapcsolva kell lennie :/

És aksival is usb vel 2t együtt is mindenhogy próbáltam már nem jön be csak az S/W ugraped

2013. márc. 30. 13:13
 4/4 anonim válasza:
Nekem is pont ugyanez a problémám, csak annyi különbséggel, hogy az enyém elindul, ha berakom az aksit, (rezeg kettőt,bejön az LG logó és folyamatosan az megy), elvittem szervízbe, azt mondták, 2 hét, míg megcsinálják.
2013. aug. 24. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!