Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a baja a telefonomnak?

Mi a baja a telefonomnak?

Figyelt kérdés
Samsung Galaxy Acem van, és tegnap folyamatosan lefagyott. Minden alkalmazást bezárt, és nem tudtam rajta semmit csinálni. Ezért kikapcsoltam, de nem sikerült visszakapcsolni, mert folyton villog a samsung felirat, és úgy hagyhatom akar 1 napig is, akkor se lesz jobb. Utána megpróbáltam úgy bekapcsolni, hogy nyomom a bekapcs + hangerő gombokat, és ilyenkor ezt írja ki: LK(little kernel) ver Aug14 2011. Mit tudok tenni? Valaki segítsen, nagyon fontos. Főleg most mindennél jobban szükségem van a telefonomra.
2013. márc. 31. 21:15
 1/2 anonim ***** válasza:

uj sw kell rá. lehalt a szoft rajta.


Vidd szervizbe. 2000éer megcsinálják. utána szabadulj meg töl mert egy hulladék. 1 hónap és visszafog jönni a hiba

2013. márc. 31. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
szuper :/ és pont most járt le a garancia. ezek szerint vehetek megint új telefont...nagyszerű!!!!
2013. márc. 31. 21:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!