Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Xperia Play, vagy Samsung...

Sony Xperia Play, vagy Samsung Galaxy S2?

Figyelt kérdés
Új telefont készülök venni, és e kettő között gondolkozok nagyon. A Play mellett szól, hogy viszonylag olcsóbb, és kapok egy komplett gombfelszerelést, ami bizonyára sokkal kényelmesebb, mint a képernyőt tapogatni, azonban a hardware-e kissé elavult, legalább is eltörpül a Galaxy S2 teljesítménye mellett. Főleg játékra lesz a telefon, szóval a teljesítmény nagyon fontos, például egy Vice City esetében. Azonban a game pad is nagyon vonzó, hiszen akár rendes androidos játékokkal játszok, akár emulátoron valamivel, az mindig kényelmes lesz, és egy kézikonzol hatását fogja kelteni. Szóval fogalmam sincs, melyiket válasszam. (Válaszaitokat kérlek indokoljátok meg) Előre is köszönöm!

2013. márc. 31. 23:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Egyértelműen S2 , és szerintem ezt megse kell magyarázni kb. mindenben 10x jobb !
2013. márc. 31. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Play szóba se jöhet!
2013. ápr. 1. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
szerintem play nekem is az volt minden ment rajta akadás nélkül az tény hogy elavult rajta az android de a gta megy rajta és nagyon jó ugy játszani hogy kitolod és psp zel rajta most s3 mam van és kissé hiányolom a psp-s gombokat
2013. ápr. 1. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Néztem pár videót a Vice City-ről Play alatt, és low beállítások mellett is eléggé laggolt, legalább is számomra a játszhatóság vonalán kívül esett. A Galaxy S2-őn azonban maximális beállítások mellett is laggmentesen futott. Számomra már csak az a kérdés, hogy meg lehet szokni a játékokat érintőképernyővel? Legyen szó Vice City-ről, egy FPS játékról, vagy emulátoros játékokról? Szóval azzal is lehet teljes értékű? Mert az egyetlen érv, ami még kitart a Play mellett, azok a gombok. Amúgy meg még szép, hogy az S2-őt választanám.
2013. ápr. 1. 01:49
 5/5 anonim ***** válasza:
S2.Mindenben sz@rrà veri a Playt.De ha van pénzed egy S3-ra akkor inkàbb az mivel az mégjobban viszi a játékokat.:D
2013. ápr. 1. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!