Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy S3 vagy iPhone 4s?

Samsung Galaxy S3 vagy iPhone 4s?

Figyelt kérdés
Nagy dilemmába estem mert végre sikerült ennyi pénzt összeszednem amiből már kijön a két telefon egyike. Nekem mivel még fiatal vagyok főbb szempontok az akadás mentes játék és alkalmazások futtatása és a szép képek és videók csinálása.Kérlek titeket segítsetek mert nem akarok rossz döntést hozni.

2013. ápr. 1. 09:49
 1/7 anonim ***** válasza:

miért kell ugyanazt a kérdést MINDENNAP feltenni? tényleg nem értem. tegnap is feltették meg kb mindig. ugyaezt.


de az S3 és a 4S NINCS pariban. a 4s eggyel régebbi.


4S - S2

5 - S3

2013. ápr. 1. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
15%

Én az s3-at ajánlom.

1. A samsungok sokkal jobbak

2. Az s3 felel meg jobban azoknak a szempontoknak amit írtál.

2013. ápr. 1. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
elnézést amiért mégegyszer kiirtam
2013. ápr. 1. 10:09
 4/7 anonim ***** válasza:
második...csak hogy kötözködjek, az iPhone 4s is megfelel a szempontoknak...te samsungfan...(nekem s2-m van, mégse fényezem a samsungot, mintha az lenne a világ legjobb márkája, mert egyik telefon sem a legjobb...)
2013. ápr. 1. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A kettő közül az S3.

#4.. Csak, hogy kötözködjek.. Odaírta, hogy: "Az s3 felel meg JOBBAN azoknak a szempontoknak amit írtál." Szóval elismerte, hogy a 4S is megfelel, de az S3 jobban. Nos, hol a probléma?

Igaz, nincs olyan, hogy legjobb márka, mert pl. minden készülékben van valami hiba, de talán annyiban lennének "jobbak" a Samsungok, hogy egyedi feature-k vannak benne, és nekem ezek a dolgok elegek voltak ahhoz, hogy ne i5-öt vegyek, vagy mást, mivel máshol nem találhatóak meg ezek, és eléggé használhatóak. Viszont lehetséges, hogy ezeket csak én használom, más pedig csak a márka miatt veszi..

2013. ápr. 1. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Személy szerint telefonban az Androidot preferálom, minden egyéb másban az Apple termékeit. iPod touch-om van droidos telefonnal, úgyhogy van viszonyítási alapom.


Szerintem neked az S3 felelne meg jobban, nagyobb a kijelző, erős a vas és úgy gondolom, hogy az Andriod is felfejlődött már annyira, hogy megérje ilyen rendszerrel ellátott telefont venni.

2013. ápr. 1. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :)
2013. ápr. 1. 14:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!