Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xperia P tulajdonosok! Mi a...

Xperia P tulajdonosok! Mi a véleményetek a telefonotokról?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 1. 12:21
 1/6 anonim ***** válasza:
nagyon jó kis telefon, megéri megvenni, apróbb hibái vannak,de az még belefér. korrekt telefon. ebben az árkategóriában a legjobb
2013. ápr. 1. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen, megéri.
2013. ápr. 1. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 bamboochatheone ***** válasza:
Nagyon jó telefon. Csak ajánlani tudom.:)
2013. ápr. 2. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Az első hetekben, amikor megkaptam, imádtam, aztán kezdődtek a problémák. A zenelejátszó néha gondol egyet és leáll. Lefagyott már többször is. Megakad a játék (v. más program) és kilép magától. Ezeket nem tudom hova tenni. Lehet, hogy én csinálok valamit rosszul, frissíteni kéne, vagy nem tudom... Ezenkívül még mindig nagyon jó telefonnak tartom, és azért szeretem. :) Nagyon jó a kamerája, szép a kijelzője.
2013. ápr. 15. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nekem eddig még semmi ilyet nem csinált, 2 hónapos
2013. ápr. 17. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

alapvetően szeretem a telefonomat. Decemberben vettem, de sok vele az apró gondom.

magától lefagy,leáll és akkor percekig semmire nem reagál. iszonyat gyorsan lemerül, és az akuhasználatban csak a "megjelenités"visz 52%ot.

sztem az akadás gondokat majd a frissités megoldja de az aksija nem a legtutibb.

amúgy szép, okos, csodaképeket csinál. De a következő a Z lesz ;)

2013. máj. 2. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!