Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont vennétek, és...

Milyen telefont vennétek, és miért azt?

Figyelt kérdés

Érdekel h mi alapján vennétek azt? Pl. ár/érték arány stb.

Nekem leginkább telefonálásra, netezésre, fényképezésre, zene hallgatásra és játékra kellene. A fényképezés azért érdekel mert nem akarom mindenhova magammal vinni a fényképezőgépet. Nekem most nagyon tetszik a sgs3 és a sgs4.


2013. ápr. 2. 13:43
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha van rá pénzed akkor mind a kettő megfelel rá bőven.
2013. ápr. 2. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De az sgs4 tud annyival többet mint amennyivel drágább (sgs3.hoz viszonyitva)? Engem az is érdekel h más milyen telefont venne ha ezek lennének a feltételek.
2013. ápr. 2. 13:48
 3/8 A kérdező kommentje:
Mert ha lenne olcsóbb telefon ami ezeket tudná akkor inkább azt venném.
2013. ápr. 2. 13:49
 4/8 anonim ***** válasza:

A legtöbb embernél nem a feltételek számitanak hanem az anyagi keret. Nekem ha lenne rá akkor megvenném az sg4-et. Mivel annyim nem volt ezért annyiért vettem a lehető legjobbat amennyi keretem volt, ezért lett xperia p-m.

Ha neked telik ilyen drága telefonokra akkor nyugodtan vedd meg. De ezt neked kell tudnod.

2013. ápr. 2. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hát telne rá, de én beérem olcsóbbal is. Ezért érdeklődőm.
2013. ápr. 2. 13:53
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha telik rá akkor vegyed meg nyugodtan. Csalódni nem fogsz és még évekig használható telefonod lesz.
2013. ápr. 2. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 amcsih ***** válasza:
én vennég egy samsung galaxy note 2-t, s3-at, egy sony xperia p-t és egy z-t..ez a 4 telefon a kedvencem.. de a szüleim egy blade 3-at választottak..remélem megszeretem..amugy szntm nem érdemes olyan telefont venni, csak ha mindent kihasználsz belőle..ha kamerázni, akarsz akkor olyat vegyél amelyiknek jo a kamerája.. ha neked az kell akk vedd meg ha teheted.. :)
2013. ápr. 2. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én is úgy választok, hogy az adott wárért a lehető legjobbat megpróbálom kihozni. Szerintem ha telik a galaxy s4-re, akkor inkább egy htc one-t vegyél, az jobb telefon, és olcsóbb is, mert minden galaxy s az túl van árazva.
2013. ápr. 2. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!